Na predaj chalúpka v Starej Turej

29 900€

Ponúkame na predaj útulnú chalúpku v prekrásnom prostredí na polosamote v Starej Turej, časť u Búzikov. Predpokladám, že väčšina staroturancov nevie o tomto čarovnom mieste :-) Chalúpka je z väčšej časti zrekonštruovaná. Prináleží k nej nádherná záhrada s majestátnymi stromami, ktorá je cca 20 m vzdialená od nehnuteľnosti. Rozloha domu je 75 m2, záhrada 482 m2 a spoločný dvor v podiele 48 m2. Nehnuteľnosť bola rekonštruovaná s láskou a všetko v chalúpke má svoje miesto. Pozostáva z kuchyne, z ktorej sa prechádza do veľkej spoločenskej miestnosti, z ktorej vedie nové schodisko do podkrovia, kde bola plánovaná výstavba ďalších obytných miestností so vstupom na balkón. Strecha, krovy, strešné laty sú nové. Nehnuteľnosť bola pri rekonštrukcii strechy spevnená i novým " vencom". V podkroví je i para-fólia. Z prízemnej izby sa prechádza do WC, kúpeľne so sprchovým kútom. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom. Ďalej sa v prízemí nachádzajú dve špajze a pivnica. Zaujímavosťou je tiež stará pec, ktorá bola zrekonštruovaná a slúži ako pec a údiareň. Dobudovaný bol vstavaný sporák. V obývacej miestnosti sa nachádzajú nové krbové kachle s prieduchmi, ktoré slúžia na vykurovanie. Komín je nový. Pred chalúpkou je vybudovaná príjemná terasa. Dom je z časti z nepálenej tehly a z väčšej časti pálenej. Rodinný dom bol postupne rekonštruovaný. Podlahy sú betónové s keramickou dlažbou. Okná sú pôvodné.V cene nehnuteľnosti je i zariadenie, ktoré sa nachádza aktuálne v nej. Kanalizácia - trativod, voda obecná - vodojem. Možnosť využívať najlepšie na chalupárčenie, ale i trvalé bývanie. Nehnuteľnosť je z jedenej strany spojená so susednou. V tejto lokalite je pri sebe 5 domčekov, kde sú susedia spolu ako malá komunita a vzájomne si veľmi dobre vychádzajú a popritom sa nijako neruší ich osobné súkromie. Pred domčekom je spoločný dvor.

V okolí je možnosť turistiky na Veľkú Javorinu, hubárčenia, rybolovu vo vodnej nádrži Dubník alebo len relax v krásnom prostredí a kľude. Pre milovníkov lyžovania lyžiarske stredisko Stará Myjava a Veľká Javorina, v meste Myjava sa nachádza aj kryté kúpalisko, hotel, banky, LIDL, TESCO a mnoho iného.
Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Mgr. Alena Klimáčková

Mgr. Alena Klimáčková

Realitný maklér

0902 477 029

alena.klimackova.dr@gmail.com

Čítať viac
Na predaj chalúpka v Starej Turej
Lokácia časť u Buzikov samota
Rozloha 605m2
Prízemie pivnica
Poschodie príprava na nové izby
Strecha nová
Krovy nové
Podlahy betónové
Okná pôvodné
Materiál zväčša pálená tehla
Elektrina nová 220/380 V
Rozvody vody nové
Kanalizácia trativod
Plyn nie
Kúrenie tuhé palivo