Na predaj nebytový priestor v Starej Turej

33 000€

Naša realitná kancelária ponúka na predaj novučký nebytový priestor, aktuálne bol prerobený na apartmánové využitie ( podľa potreby nového majiteľa). V priestore bola vybudovaná úplne nová priestranná kúpeľňa s wc a sprchovým kútom. Nové rozvody elektriny, nová keramická dlažba v celom objekte, nové stierky, nový sadrokartónový strop. Rozloha je 32 m2. Veľkou výhodou tohto atypického priestoru je, že má vlastný samostatný vchod - vstup malým schodiskom so súkromnou predteraskou. Nachádza sa v bytovom dome v Starej Turej na ul. Dr. Schweitzera. K priestoru je možnosť dokúpenia samostatnej garáže hneď vedľa priestoru. V priestore je vybudované vlastné kúrenie - nový plynový kotol je umiestnený v spoločnej kotolni. Celkovo bytový dom - priestor vo vchode sú veľmi priestranné. Za bytovým domom je príjemné prostredie, ktoré zabezpečuje kľud a nerušené podnikanie - prípadne bývanie. Nízke prevádzkové náklady.
Priestor pozostáva z veľkej predsiene, ktorá je navrhovaná tak, aby sa tam dala vybudovať vstavaná skriňa, priestoru na podnikanie ( pripravené na spálňu, ktorá sa dá predeliť posuvnými dvermi zo skla - návrh riešenia oddelenia),kuchynský kút je spojený s obývacou časťou. V tesnej blízkosti sa nachádza lekáreň, mäsiarstvo, bar KELT, parčík, autobusová a vlaková stanica, potraviny.....Parkovanie priamo pri bytovom dome.
****** v prípade záujmu je možné tento priestor prenajať ******
Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, úhrada základného poplatku za návrh vkladu kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností vo výške 66,- eur a úhrada poplatkov za overovanie pravosti podpisov na kúpnych zmluvách. V prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky.

Mgr. Alena Klimáčková

Mgr. Alena Klimáčková

Realitný maklér

0902 477 029

alena.klimackova.dr@gmail.com

Čítať viac
Na predaj nebytový priestor v Starej Turej
Lokácia kancelária+bývanie
Rozloha 32m2
Zaujímavosť samostatný vstup
Kúrenie samostatné
Elektrina áno
Stav novostavba
Možné využitie kancelária, apartmán