Na prenájom apartmán 32 m2 v Starej Turej

350€ / mesiac

Ponúkame na prenájom novučký moderný apartmánový byt v Starej Turej ( možnosť využiť aj ako kanceláriu + bývanie). Vhodný najmä pre mladých ľudí. Nehnuteľnosť ma nižšiu svetlosť - denné svetlo, nakoľko je umiestnený v suteréne bytového domu
( nijako to však neprekáža plnohodnotnému využitiu).
V priestore bola vybudovaná úplne nová priestranná kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. Nové rozvody elektriny, nová keramická dlažba v celom apartmáne, nové stierky, nový sádrokartónový strop, nové led osvetlenie, nová kuchynská linka so spotrebičmi. V nehnuteľnosti ešte nikto nebýval - všetko je ešte nepoužívané. Rozloha je 32 m2. Veľkou výhodou tohto atypického priestoru je, že má vlastný samostatný vchod - vstup malým schodiskom so súkromnou predteraskou. Nachádza sa v bytovom dome v Starej Turej na ul. Dr. Schweitzera. K apartmánu je možnosť v prípade záujmu prenajať garáž s bránou na DO. Nachádza sa hneď veľa apartmánu. V priestore je vybudované vlastné kúrenie - nový plynový kotol je umiestnený v spoločnej kotolni. Celkovo bytový dom - priestor vo vchode sú veľmi priestranné. Za bytovým domom je príjemné prostredie, ktoré zabezpečuje kľud a nerušené bývanie - prípadne podnikanie.
Apartmán pozostáva z predsiene, v ktorej je umiestnená veľká skriňa s posuvnými dverami, kuchynského kútu s modernou čisto novou kuchynskou linkou so spotrebičmi, obývacej časti a priestoru na spanie. Novovybudovaná kúpeľne so sprchovým kútom a WC. V prípade záujmu majiteľ dodá gauč alebo posteľ, podľa predstavy budúceho nájomníka. ( stôl aj stoličky - záleží na záujme a potrebe nového nájomníka). Nájomné je 350 EUR/ mesiac vrátane energií + depozit 500 EUR.

V tesnej blízkosti sa nachádza lekáreň, mäsiarstvo, bar KELT, parčík, autobusová a vlaková stanica, kúsok do Chirany - bývalý závod, potraviny.....Parkovanie priamo pri bytovom dome.

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, úhrada základného poplatku za návrh vkladu kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností vo výške 66,- eur a úhrada poplatkov za overovanie pravosti podpisov na kúpnych zmluvách. V prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky.

Mgr. Alena Klimáčková

Mgr. Alena Klimáčková

Realitný maklér

0902 477 029

alena.klimackova.dr@gmail.com

Čítať viac
Na prenájom apartmán 32 m2 v Starej Turej
Lokácia kancelária+bývanie
Rozloha 32m2
Zaujímavosť samostatný vstup
Kúrenie samostatné
Elektrina áno
Stav novostavba
Možné využitie kancelária, apartmán
Depozit 500 EUR