Na predaj vidiecka chalúpka pod horou - Súš

37 500€

Ponúkame na predaj útulný, z väčšej časti zrekonštruovaný vidiecky rodinný domček skladajúci sa z 3 miestností, kuchyne, WC s kúpeľňou a samostatne stojacej podpivničenej hospodárskej budovy + dreveného domčeku ( pôvodne slúžil deťom ako bunker) nachádzajúci sa v Starej Turej, časť Súš na kopci pod horou s nádherným výhľadom ( pri fotení nehnuteľnosti bola veľká hmla - nebolo možné to aktuálne zachytiť na fotkách). V záhrade je pripravený priestor na vybudovanie parkovacieho státia - prípadne záhradného altánku. Časť oplotenia nehnuteľnosti je nová - kované dielce a nové základy + betónové tvárnice. Rozloha pozemku spolu je 1471 m2. Nehnuteľnosť sa odpredáva spolu aj so zariadením, ktoré je zahrnuté v kúpnej cene. Pozemok je zo spodnej časti obklopený lesným porastom a ovocnými stromami - je svahovitý z väčšej časti. Prístupová komunikácia je celoročne udržiavaná. Kto nepozná okolie, tak vo fotogalérii sa nachádzajú i snímky cesty, ktorá vedie k nehnuteľnosti. Rodinný dom je vystavaný z nepálenej tehly, kvádrov a pálenej tehly. Podlahy sú betónové + položená plávajúca podlaha v obývacej miestnosti, ostatné PVC. Okná nové plastové + niektoré pôvodné, vchodové dvere boli menené za nové bezpečnostné. Strecha je plechová - sedlová a bola rekonštruovaná v roku 2012, krovy sú pôvodné. Elektrina z väčšej časti v dome je nová 220-380 V. Elektrina je do nehnuteľnosti vedená zemou. Kanalizácia je riešená trativodom. Kúrenie je na tuhé palivo - v dvoch izbách krbové kachle + v každej miestnosti sú na strope umiestnené infračervené vykurovacie panely. Nehnuteľnosť pozostáva z kuchyne, priestrannej obývacej miestnosti - je celá kompletne zrekonštruovaná, ktoré sa nachádzajú vo vrchnej časti nehnuteľnosti - cez kuchyňu sa prechádza do spodných dvoch izieb a WC s kúpeľňou ( sú menšie a priechodné ). Možnosť využívať na chalupárčenie, ale i trvalé bývanie.
V okolí je možnosť turistiky, pre milovníkov lyžovania lyžiarske stredisko Veľká Javorina, hubárčenia, rybolovu vo vodnej nádrži Dubník alebo len relax v krásnom prostredí a kľude.
Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Mgr. Alena Klimáčková

Mgr. Alena Klimáčková

Realitný maklér

0902 477 029

alena.klimackova.dr@gmail.com

Čítať viac
Na predaj vidiecka chalúpka pod horou - Súš
Lokácia Stará Turá
Rozloha 1471m2
zastavané plochy 137 m2
Stav čiastočná rekonštr.
Strecha nová áno
Krovy pôvodné
Materiál stavby kombinovaný
Elektrina nová
Plyn nie
Kúrenie tuhým palivom áno
Doplnkové kúrenie infra panely
Podlahy betónové
Voda obecná
Kanalizácia trativod