Na predaj zaujímavo riešený rodinný dom v Lubine

39 000€

Ponúkame na predaj väčší rodinný dom nachádzajúci sa priamo v obci Lubina, ktorý pôsobí svojou zaujímavou a zachovalou architektúrou v prednej časti, ako malý kaštieľ. Rozloha pozemku je 1012 m2.
Pôvodný majiteľ začal dom rekonštruovať v roku 2014, kedy bola robená nová kovaná bránka s oplotením v prednej časti nehnuteľnosti. Taktiež bol robený prístupový chodník zo zámkovej dlažby. Nehnuteľnosť je zrekonštruovaná čiastočne. Dve obytné miestnosti sú kompletne po rekonštrukcii ( podlaha, omietky, obklad, rozvody elektriny, plyn, plastové okno v jedenej z miestností, dvere). Za zrekonštruovanými miestnosťami sú ďalšie 3 s WC a kúpeľňou v pôvodnom stave. Menené boli len plastové okná. Podlahy sú vybetónované z väčšej časti nehnuteľnosti. V zadnej časti sa miestnosti môžu využívať ako dielne alebo na bývanie. V prednej časti nehnuteľnosti z opačnej strany od podnávratia je jedna miestnosť čiastočne po rekonštrukcii, ale druhá je v zlom technickom stave – vhodná buď na asanáciu alebo vyžaduje dôkladnú rekonštrukciu. Nehnuteľnosť je veľká a priestranná. Umožňuje budúcemu majiteľovi vytvoriť krásne rodinné sídlo, prípadne reštauráciu s ubytovaním a podobne, záleží od fantázie ( samozrejme možnosti investície)  Strecha je pôvodná, čiastočne bola opravovaná. IS: voda obecná, plyn, studňa, kanalizácia – septik. Kúrenie je zabezpečené plynovými kachľami v jednej miestnosti. V záhrade sa nachádzajú staré stromy a hospodárska budova.
Obec Lubina je vyhľadávaná vďaka svoje vybavenosti: pošta, obecný úrad, lekár, zubár, škola, škôlka, potraviny, pohostinstvo, autobusové zastávky. Kúsok od obce Lubina je lyžiarske stredisko Veľká Javorina. V Starej Turej sa nachádzajú dve vodné nádrže Dubník 1 a 2 - možnosť rybolovu. Možnosť využívať na turistiku, hubárčenie, alebo len relax v krásnom prostredí a kľude. Rýchle napojenie na diaľnicu smer BA alebo Žilina. Obec sa nachádza medzi mestami Stará Turá a Nové Mesto nad Váhom, nie je ďaleko dochádzať za prácou.
Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Mgr. Alena Klimáčková

Mgr. Alena Klimáčková

Realitný maklér

0902 477 029

alena.klimackova.dr@gmail.com

Čítať viac
Na predaj zaujímavo riešený rodinný dom v Lubine
Lokácia obec Lubina centrum
Rozloha 1012m2
Podnávratie áno
Hospodárske budovy áno
Rekonštrukcia čiastočná
Elektrina nová čiastočne
Plastové okná čiastočne
Betónové podlahy čiastočne
Strecha pôvodná
Omietky nové čiastočne
Dvere exteriérové nové 2 x
Voda obecná
Studňa áno
Kanalizácia trativod
Záhradka áno
Plyn áno
WC + kúpeľňa 2 x