Na predaj 12 ks garáži v priemyselnom areáli

159 900€
Zastavaná plocha A
310 m2
Zastavaná plocha B
303 m2
Počet garáží
12 ks
V priemyselnom areáli
áno
Vrátnica
v cene
Elektrina
áno
Voda
áno
Plyn
možnosť napojiť sa
Kanalizácia
možnosť napojiť sa
Rozloha pozemku
cca 1800 m2
Mám záujem

Na predaj 12 ks garáži v priemyselnom areáli

159 900€

Realitná kancelária DOM Reality 369 s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj veľmi zaujímavý komerčný objekt, ktorý poskytuje viacúčelové využite a to  napr. skladové priestory, výrobné haly, vhodné pre autoservis, stolársku dielňu a podobne. Nachádza sa v Starej Turej v časti bývalej tehelne na Tehelnej ulici, aktuálne priemyselný park. Celková rozloha pozemku je 1800 m2. Súčasťou objektu sú 2 budovy, z ktorej každá má 6 ks garáži a 1 x vrátnica. 

TIP:  pre odvážnych a tých, ktorí majú predstavivosť je tento objekt ideálny na zrealizovanie vlastného biznisu, kde v jednej budove môže budúci majiteľ podnikať a druhú budovu môže prenajímať za účelom pasívneho príjmu. 

BUDOVA A:

6 ks garáží s novovybudovanou vrátnicou 

* zastavaná plocha 310 m2

* podlahy betónové

* materiál tehla/ kváder

* strecha plechová

* niektoré časti sú predelené priečkami, niektoré časti sú priechodné medzi garážami

* k tejto budove patrí i vrátnica - ide o zateplenú zánovnú prístavbu s plastovými oknami a dverami, kúrenie zabezpečené kachľami na tuhé palivo alebo elektrinou. Voda privedená do objektu.

IS:

* elektrina v objekte - áno 220/380V

* voda mestská - áno

* kanalizácia mestská, možnosť napojenia

* plyn, možnosť napojenia

BUDOVA B:

6 ks garáží 

* zastavaná plocha 303 m2

* podlahy betónové

* materiál tehla/ kváder

* strecha plechová

* niektoré časti sú predelené priečkami, niektoré časti sú priechodné medzi garážami

IS: 

* elektrina v objekte - áno 220/380V 

* voda mestská - možnosť napojenia

* kanalizácia mestská, možnosť napojenia 

* plyn, možnosť napojenia

POZNÁMKA: uvedené garáže sa nachádzajú v komplexe stavebnej firmy. Celý komplex je oplotený a funkčný. Uvedené garáže sa v prípade záujmu o kúpu odčlenia ako samostatný celok s vlastnou vrátnicou. Bude potrebný nový geometrický plán a preto sú m2 pozemku orientačné. V prípade záujmu o väčší pozemok - dohoda možná.

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike. Vybavíme poistenie nehnuteľnosti.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.