Na predaj 6 ks garáži v priemyselnom areáli v Starej Turej

86 500€
V priemyselnom areáli
áno
Elektrina
áno
Plyn
možnosť napojiť sa
Kanalizácia
možnosť napojiť sa
Počet garáží
6 ks
Zastavaná plocha B
306 m2
Pozemok spolu
1.021,5 m2
Voda
možnosť napojiť sa
Oplotený
áno
Zateplená strecha
áno
Podlahy
betónové
Mám záujem

Na predaj 6 ks garáži v priemyselnom areáli v Starej Turej

86 500€

Realitná kancelária DOM Reality  s.r.o. ponúka na predaj veľmi zaujímavý komerčný objekt, ktorý poskytuje viacúčelové využite a to  napr. skladové priestory, výrobné haly, vhodné pre autoservis, stolársku dielňu a podobne. Nachádza sa v Starej Turej v časti bývalej tehelne na Tehelnej ulici, aktuálne priemyselný park. Celková rozloha pozemku je 1.021,5 m2. Súčasťou objektu je veľká hala so 6 veľkými bránami ( prejdú aj veľké nákladné autá). V objekte je jedna murovaná priečka ostatný priestor je otvorený. 

Trhová hodnota uvedenej ponuky sa pohybuje v cene 150.000 EUR - ide o veľmi zaujímavú investičnú príležitosť.

TIP:  pre odvážnych a tých, ktorí majú predstavivosť je tento objekt ideálny na zrealizovanie vlastného biznisu, z časti môže nový majiteľ prevádzkovať napr. autoservis a druhú časť budovy môže prenajímať za účelom pasívneho príjmu. 

BUDOVA B:

6 ks garáží 

* zateplený strop

* podlahy betónové

* materiál tehla/ kváder

* strecha plechová

* zastavaná plocha 306 m2

* niektoré časti sú predelené priečkami, niektoré časti sú priechodné medzi garážami - vznikla obrovská otvorená hala/ sklad

IS: 

* elektrina v objekte - áno 220/380V 

* voda mestská - možnosť napojenia

* kanalizácia mestská, možnosť napojenia 

* plyn, možnosť napojenia

POZNÁMKA: uvedené garáže sa nachádzajú v komplexe stavebnej firmy. Celý komplex je oplotený a funkčný. Uvedené garáže sa odčlenili novým GP ako samostatný celok. V prípade záujmu o väčší pozemok alebo iné budovy- dohoda možná.

Celý objekt je oplotený - vstup z oboch strán.

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike. Vybavíme poistenie nehnuteľnosti.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.