Na predaj 1,5 + 1 izbový štýlový byt v Novom Meste nad Váhom

87 800€
Rozloha
59 m2
Záhradka
áno
Pivnica s oknom
áno
Rekonštrukcia
kompletná
Kúrenie
vlastné
Parkovanie
pri bytovom dome
Výťah
nie
Poschodie
1
Mám záujem

Na predaj 1,5 + 1 izbový štýlový byt v Novom Meste nad Váhom

87 800€

Ponúkame na predaj jedinečný a štýlovo zrekonštruovaný 1,5 + 1  izbový byt, ktorý ocení každý  človek s umeleckým sklonom. Nehnuteľnosť okrem iného je veľmi zaujímavá vysokými stropmi, ktoré sú v súčasnej dobe veľkou vzácnosťou. Napriek útulnosti bytu pôsobí veľmi vzdušne a vznešene vďaka špecifickej kúpeľni s nádychom zámockej atmosféry. K bytu je pridelená slnečná záhradka. Byt sa nachádza v Novom  Meste nad Váhom na Štúrovej ulici. Nehnuteľnosť má rozlohu 59 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a predáva sa i s niektorým zariadením.

Byt sa nachádza na 1. poschodí pozostáva z predsiene, veľkého murovaného šatníka ( možné využiť aj ako špajzu), veľkej kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou, zo spálne, ďalej pracovne so svetlíkom ( možné využiť aj ako detskú izbu) a kúpeľne s toaletou. K bytu prináleží veľká murovaná pivnica s oknom a záhradka za bytovým domom. 

VÝHODY:

* vlastné kúrenie - veľmi nízke prevádzkové náklady 

* umiestnený medzi bytmi - veľmi teplý byt

* bytový dom aktuálne prechádza rekonštrukciou - bude krásna nová fasáda s kamenným obkladom ( viď. fotogalériu s ukážkou)

* nová strecha

* kompletná rekonštrukcia 

* vysoké stropy, ktoré sú dnes rarita

* súčasťou bytu aj záhradka za bytovým domom, kde je možné si vybudovať príjemné posedenie ( viď. vizualizácia )

* veľká murovaná pivnica s oknom

* šatník

* TOP lokalita - kúsok na námestie

* uzatvorený dvor

* v cene kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi ( indukčná doska, elektrický sporák, umývačka riadu )

* možnosť okamžitého bývania  

* možnosť využiť spoločné podkrovné priestory

REKONŠTRUKCIA prevedená v roku 2017:

* boli menené plastové okná so žalúzím a sieťkami

* exteriérové dvere - bezpečnostné

* interiérové dvere

* nové obklady a keramická dlažba v celom byte

* v kúpeľni a WC  -  komplet nová jedinečná sanita

* nové stierky a maľovka

* vybavený policový šatník

* kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi - všetko toto vybavenie je v cene nehnuteľnosti

* elektrina rozvody- nové

* plyn - bol osadený nový plynový kotol, nové rozvody

* nové rozvody a odpady vody

Bytový dom aktuálne prebieha rozsiahlou rekonštrukciou. Bola menená strecha, aktuálne sa dokončuje zateplenie a fasáda. Bytový dom nemá výťah. Parkovanie priamo pri bytovom dome. Bytový dom sa nachádza kúsok od námestia, približne 10 min. od autobusovej a vlakovej stanice. V Novom Meste nad Váhom je kompletná občianska vybavenosť, LIDL, TESCO, KAUFLAND, školy, škôlky, nemocnica, bary, reštaurácie a mnoho iného. 

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností. Vybavíme poistenie nehnuteľnosti.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom je mesto na Slovensku ležiace v Trenčianskom kraji, vzdialené asi 23 km od mesta Trenčín. 

Mesto leží na strednom Považí, v severnej časti výbežku Podunajskej nížiny pri úpätí Malých Karpát. Nové Mesto nad Váhom leží na pravom brehu Váhu, na sútoku s Klanečnicou, v nadmorskej výške 195 m n. m.

História:

V miestnej časti Mnešice bolo objavené praveké sídlisko a nálezisko z paleolitu, eneolitu, popolnicové sídlisko z mladšej doby bronzovej a veľkomoravské hroby. Zo slovanskej osady sa neskôr vyvinula trhová osada vďaka dobrej polohe na križovatke ciest Považím a na Moravu s brodom cez Váh. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1253, keď Belo IV. udelil slobody mešťanom za vernosť pri tatárskom vpáde.

Pamiatky:

* Rímskokatolícky kostol Narodenia Panny Márie

* Prepoštský palác

* Evanjelický kostol

* Morový stĺp

* Kaplnka Panny Márie Šaštínskej

* Židovský cintorín s náhrobníkmi zo 16.–19. storočia

Občianska vybavenosť: 

V Novom Meste nad Váhom sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako: potraviny Kaufland, TESCO, BILLA, LIDL, škôlky, základné a stredné školy, reštaurácie, bary, drogérie, predajne elektro, lekárne, poliklinika a nemocnica taktiež autobusová a vlasková stanica.