Na predaj 1,5 izbový byt v centre mesta Stará Turá

59 900€
Rozloha
40 m2
Počet miestností
1,5
Komora
2x
Pivnica
áno
Rekonštrukcia
pôvodná/udržiavaná
Výťah
áno
Poschodie
7 zo 7
Parkovanie
pri bytovom dome
Mám záujem

Na predaj 1,5 izbový byt v centre mesta Stará Turá

59 900€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj útulný 1,5 izbový byt  v Starej Turej na ul. Hurbanovej  ( hneď oproti kostolu a kúsok od ZŠ -  vynikajúca lokalita).  Byt je priestranný. Pozostáva z predsiene, 2 x komory, samostatnej spálne, obývacej miestnosti a kuchynského kútu. Nenáročný klient môže mať okamžité bývanie bez ďalších investícií. Rozloha bytu 40 m2. Byt je okamžite k dispozícii. V byte sa nachádza obývacia stena - po dohode s majiteľom môže byť súčasťou nehnuteľnosti.   

Výhody bytu:     

* nízke prevádzkové náklady 

* 2 x komora  

* nové interiérové dvere so zárubňami ( 2 ks)

* nové exteriérové dvere zn. ADLO

* byt je slnečný      

* elektrický vrátnik   

V byte bolo rekonštruované ( ide o staršiu rekonštrukciu - stav je udržiavaný):    

* nové plastové okná a žalúzie 

* plávajúca podlaha v obývacej miestnosti, kuchynskom kúte a spálni 

* keramická dlažba v predsieni a kúpeľni

* 2 x nové interiérové dvere

* nové exteriérové bezpečnostné dvere zn. ADLO

* murované jadro ( rekonštrukcia cca pred 10 rokmi - obklady, dlažby, sanita, skrinky, osvetlenie, nová elektrika a odpady)

Bytový dom má novú fasádu a zateplenie. Bola rekonštruovaná aj strecha bytového domu. Taktiež prebehla rekonštrukcia interiéru bytového domu, maľovka nový elektrický vrátnik a výťah. 

K bytu prináleží pivnica. Spolu s bytom majiteľ odpredáva aj podiel na pozemku. 

Byt sa nachádza na 7 poschodí z 7. 

V tesnej blízkosti sa nachádza kostol, ZŠ, poliklinika, pekáreň, potraviny......

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností  a poplatky spojené s overovaním pravosti podpisov.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.