Na predaj príjemný vidiecky 3 +1 izbový byt s balkónom

88 900€
Celková rozloha
88 m2
Miestnosti
3 + 1
Balkón
áno
Pivnica
áno veľká murovaná
Špajza - šatník
áno
Rekonštrukcia
kompletná
Parkovacie státie
áno
Záhradka
možnosť dokúpiť
Poschodie
2 z 3
Výťah
nie
Mám záujem

Na predaj príjemný vidiecky 3 +1 izbový byt s balkónom

88 900€

Realitná kancelária DOM Reality 369 ponúka na predaj priestranný, čistučký a vkusne zrekonštruovaný 3 +1 izbový byt  s balkónom a veľkou murovanou pivnicou v tichej lokalite obce Vaďovce. Byt je o celkovej rozlohe 88 m2. V prípade záujmu budúceho majiteľa je možné dokúpiť záhradku priamo pri bytovom dome, kde možno umiestniť garáž a posedenie ideálne na letné grilovačky s rodinou a priateľmi ( viď. vizualizáciu ) - a teda možno kúpou tohto bytu nadobudnúť pocit bývania ako v rodinnom dome. Byt sa nachádza na 2 z 3 poschodí bytového domu. Nehnuteľnosť ocenia hlavne rodiny so školou povinnými deťmi, nakoľko sa kúsok nachádza Základná a Materská škola.

VÝHODY BYTU:  

* kompletne zrekonštruovaný ( rekonštrukcia bytového jadra bola realizovaná v 03/2021) 

* veľká výhoda je vlastné kúrenie - samostatný plynový kotol - nízke mesačné náklady

* v cene nehnuteľnosti je i niektoré zariadenie a niektoré spotrebiče 

* veľká murovaná pivnica

* priestranný   

* tichá a kľudná lokalita obce 

* veľmi pekne zrekonštruovaný bytový dom 

* príjemné prostredie okolo domu aj so stromovým porastom

* kúsok vlaková stanica

* možnosť dokúpenia pozemku za bytovým domom do súkromného vlastníctva a využívať ho na rôzne účely, napr: pestovanie - záhradka, vybudovanie garáže, altánku a pod. ( viď vizualizáciu)

* nehnuteľnosť je bez tiarch, po uhradení kúpnej ceny okamžite voľný

* je potrebné vyzdvihnúť a neprehliadnuť čistotu a udržiavanosť okolia, s príjemným porastom okolo celého bytového domu

Počas rekonštrukcie bolo menené:

* nové rozvody elektriny 

* nové vypínače a zásuvky  

* nové radiátory v celom byte

* nový plynový kotol značky PROTHERM ( úplne nový - 1 mesiac používaný ) + nové medené rozvody

* nová murovaná kúpeľňa s vaňou a dizajnovo zaujímavým obkladom + WC          

( všetko  nové dokončené 03/2021 - voní ešte novotou )  

* osadené nové plastové okná v celom byte

* osadené nové vstupné bezpečnostné dvere značky SHERLOCK

* nové interiérové dvere a kľučky v celom byte

* v celom byte robené nové stierky a maľovka

* nové podlahy  -  keramická dlažba v kuchyni, kúpeľni, WC a chodbe 

* nová plávajúca podlaha v ostatných miestnostiach   

K bytu prináleží veľká murovaná pivnica. Byt je moderný a priestranný. Pozostáva z väčšej predsiene, samostatnej komory - aktuálne sa využíva ako šatník,  zánovnej kuchyne, z ktorej je vstup do samostatnej menšej miestnosti - aktuálne sa využíva ako pracovňa, ale je vhodná aj na ďalšiu detskú izbu, ďalej svetlej detskej izby, samostatného WC a kúpeľne ( novo zrekonštruované ), spálne s roldor skriňou a obývacej miestnosti so vstupom na balkón s pekným výhľadom. Celý byt je veľmi príjemne a vkusne zariadený. 

Bytový dom je po rekonštrukcii. V roku 2019 bol zateplený, bola robená nová fasáda, strecha a vstupné vchodové dvere s elektrickým vrátnikom. Parkovanie je možné pred bytovým domom, každý z obyvateľov bytového domu má pridelené svoje parkovacie státie. Bytový dom nemá výťah.

Poznámka: V bytovom dome sú k dispozícii spoločné priestory - nová kočikáreň a vznikli veľké spoločné priestory z pôvodnej kotolne, ktorých využitie bude známe po spoločnom rozhodnutí všetkých obyvateľov bytového domu. 

V obci Vaďovce sa okrem vlakovej stanice nachádza aj autobusová zastávka, obecný úrad, pohostinstvo, potraviny FRESH, fitness centrum, základná a materská škola.

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky spojené s overovaním pravosti podpisov na matričnou úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vaďovce

Obec Vaďovce leží v juhozápadnej častiokresu Trenčín v údolí potoka Trstie /Topolecký potok/. 

Samotná obec je pretiahnutá v niekoľkých radoch popri potoku v dĺžke asi  2kilometrov. Chotár obce je rozložený v nížine popri potoku a na dolných svahoch medzi Bielymi Karpatami a severnými výbežkami Malých Karpát. Nadmorská výška je 220 až 370 m nad morom, takže absolútny rozdiel medzi najnižším a najvyššie položeným miestom  v chotárije 1850 m.

 Chotár obce susedí v južnej a východnej časti s chotármi obcí Čachtice, Višňové a Hrachovište, na západnej a severnej časti s chotármi obcí Kostolné, Hrašné, Lubina, Hrušové a mestom Stará Turá.