Na predaj 3 izbový byt v srdci Starej Turej, rozloha 86 m2

83 800€
Rozloha
86 m2
Počet miestností
3
Rekonštrukcia
čiastočná
Špajza
áno
Pivnica
áno
Balkón
nie
Poschodie
6 zo 7
Výťah
áno
Parkovanie
pri bytovom dome
Lokalita
TOP
Mám záujem

Na predaj 3 izbový byt v srdci Starej Turej, rozloha 86 m2

83 800€

Naša realitná kancelária ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s rozlohou 86 m2. Byt je po čiastočnej  rekonštrukcii. Nachádza sa v centre mesta Stará Turá, ide o vyhľadávanú lokalitu priamo pri námestí s výhľadom na fontánu - na ul. Gen. M. R. Štefánika, bytový dom je v meste Stará Turá iba jediný tohto druhu. 

Byt sa nachádza na 6. poschodí, bytový dom má nový výťah, fasádu + zateplenie a rekonštrukciu interiéru, vchodových dverí, poštových schránok a elektr. zvončekov. K bytu prináleží murovaná samostatná špajza, ktorá sa nachádza na medziposchodí bytového domu a veľká murovaná pivnica.

VÝHODY:

* veľká rozloha 86 m2

* trúfnem si napísať, že najlepšia lokalita v meste

* veľmi priestranné izby

* predsieň umožňuje v prípade záujmu vybudovanie samostatného šatníka ( samostatnej miestnosti ako v rodinnom dome)

* na medziposchodí murovaná špajza s oknom

* v cene automatická práčka, umývačka riadu, odsávač pary, plynová varná doska, elektrická rúra a zariadenie podľa dohody s majiteľom

* v spálni, obývacej miestnosti a detskej izbe sú ešte pôvodné drevené ( kvalitné) parkety, ktoré po menšom ošetrení dodajú miestnostiam luxusný vzhľad :-)

  Zrekonštruované aktuálne: 

* plastové okná

* kuchynská linka so spotrebičmi

* kúpeľňa ( nové obklady, dlažba, sanita)  

* 2 x menené interiérové dvere

 Byt je veľmi zaujímavo riešený - miestnosti sú veľké a priestranné. Pri vstupe do bytu sa vchádza do veľkej predsiene so vstupom do WC, kuchyne a každej izby.  Výhodou tohto bytu je, že jeho rozloha 86 m2, konkrétne veľká chodba umožňuje ako spomíname vyššie vybudovanie vstavaného šatníka ( napr. sadrokartónovými priečkami). 

V blízkosti sa nachádza TESCO, BILLA, POŠTA, Kultúrny dom, námestie s fontánou, lekáreň, mestská tržnica ......              

V bytovom dome sa nachádza i kočikáreň.  

 Parkovanie priamo pri bytovom dome.  

Poznámka: 

nakoľko byt nemá balkón a pre budúceho majiteľa by bolo zaujímavé si ho vybudovať, tak v časti 3D vizualizácie prikladáme možné riešenie vybudovania loggie :-)

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, úhrada základného poplatku za návrh vkladu kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností vo výške 66,- eur a úhrada poplatkov za overovanie pravosti podpisov na kúpnych zmluvách. V prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. 

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.