Na predaj stavebný pozemok v Hrnčiarovom ( posledný voľný z predávaného projektu)

46 000€
Rozloha pozemku
1043 m2
V cene stavebné povolenie
áno
Prípojka elektriny NN
áno v cene
Trvalé odňatie z PF
áno v cene
Výhľad
panoramatický
Mám záujem

Na predaj stavebný pozemok v Hrnčiarovom ( posledný voľný z predávaného projektu)

46 000€

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 1043 m2 , ktorý  ponúka budúcemu majiteľovi príjemné bývanie na kopaniciach s veľmi pekným panoramatickým výhľadom na okolitú prírodu. Nachádza sa v obci Lubina časť Hrnčiarové smer na ROH. Rýchle napojenie na diaľnicu Nové Mesto nad Váhom - smer Bratislava/ Žilina ( približne 10 km).Šírka pozemku je približne 99 m a dĺžka 21 m.     

Veľmi veľkou pridanou hodnotou tohto pozemku je to, že aktuálny majiteľ je v procese dokončovania vybavenia stavebného povolenia na výstavbu rodinného domu. Majiteľ pozemku vlastní stavebnú firmu a je možné po vzájomnej dohode aby novému majiteľovi dom aj postavil. Ide o firmu bývaj.top s.r.o. a na ich webovej stránke www.byvajtop.sk si môžete pozrieť ich realizácie. Firma je zameraná na výstavu RD v pasívnom štandarde so vzduchotesnosťou domu, čo zabezpečí skoro nulovú spotrebu na energie, čo v dnešnej dobe ocení snáď každý. Pre viac info ohľadom stavby a konečnej ceny rodinného domu je potrebné volať majiteľovi firmy. Kontakt: 0948101987.Vedľa uvedeného pozemku zostal ešte jeden voľný, ak by mal niekto záujem o väčší alebo prípadne zháňa pozemok aj Váš priateľ :-) 

VÝHODY:     

* prekrásny panoramatický výhľad na okolité vrchy ako je napr. Veľká Javorina a okolité lesy a lúky, celkovo príjemné a kludné prostredie  

* pre tých, čo nemajú čas na vybavovanie " papierovačiek" je veľkou výhodou, že v cene pozemku bude aj stavebné povolenie 

* v cene pozemku ďalej bude elektrická prípojka so skrinkou s NN, trvalé odňatie z pôdneho fondu, rozšírenie distribúcie, vodovodná prípojka s automatickou tlakovou stanicou 

* ďalšia super výhoda, predpokladaný termín výstavby bude možný 03-2023 ( buď svojpomocne alebo cez byvajtop s.r.o. alebo inú firmu ktorú si vyberie) 

Pre lepšiu predstavivosť vo fotogalérii prikladáme 3D vizualizáciu možnej výstavby RD priamo na pozemku. Ide o dve možnosti výstavby. Záleží, čo sa komu páči :-)

Poznámka: cez časť pozemku prechádza vedenie VN je potrebné dodržať ochranné pásmo. 

Je tu taktiež množstvo využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. Približne 5 km sa nachádza MiniFarma vhodné pre malé deti, krásne prostredie - určite odporúčame navštíviť. V meste Stará Turá ( vzdialené cca 3 km od pozemku) je kompletná občianska vybavenosť - cukrárne, bary, reštaurácie, TESCO, BILLA, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostoly, pošta, kultúrny dom, kino, mäsiarstvo, banky, vlaková autobusová stanica........v obci Cetuna sa nachádza Country Saloon Cetuna s vynikajúcou kuchyňou, ďalej lyžiarske stredisko Veľká Javorina, kde je možné v zimnej sezóne sa lyžovať a počas celého roka si posedieť v zrekonštruovanej Holubyho chate. Keď sa dáte opačným smerom je vodná nádrž Dubník  vhodné pre priaznivcov rybolovu.  

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv d katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Lubina

Obec Lubina leží na slovensko-moravskom pohraničí – v podjavorinskej oblasti. Je takmer úplne zovretá v horskej doline,ohraničenej hlavným hrebeňom Bielych Karpát zo severu a bočnými výbežkami z východu a západu. Na juh je otvorený výhľad na končiace sa Malé Karpaty. Obec je orientovaná severojužným smerom a kopanice sú roztrúsené po svahoch bočných výbežkov. 

Dominanta obce:

Dominantu tvorí najvyšší vrch chotára a celých Bielych Karpát – Veľká Javorina (970 m n. m.). Najnižšie položené miesto je v dolnej časti obce – 256m n. m. Celú dolinu odvodňuje Kamečnica, ktorá pramení vo výške 559 m n. m. v Lubinskej. Priberá bočné prítoky, ústi do Klanečnice, ktorá sa vlieva do Váhu v Novom Meste nad Váhom.

Názov obce:

Lubina je odvodený od slovného základu „lub“ vo význame lyko, podkôrna časť listnatého stromu. Pomenovanie osady v takomto poraste - dubovom - „dubina, dubina, bude z teba Lubina“, je i základom povesti o založení obce.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.