Na predaj chatka s fotovoltaikou v cene v Starej Turej/Súš

21 300€
Pozemok o rozlohe
433 m2
Chatka bez s.č.
18 m2
Kúrenie
kachle
Voda
áno
Elektrina
odporúčame fotovoltariku
Materiál
pálená tehla
Strecha
plechová
Stav
veľmi dobrý
Mám záujem

Na predaj chatka s fotovoltaikou v cene v Starej Turej/Súš

21 300€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na  predaj murovanú chatu v nádhernom tichom prostredí s prekrásnym výhľadom pri okraji Starej Turej, časť Súš - Brezovka. Ako veľkú pridanú hodnotu chaty ( okrem toho, že pozemok je vo vlastníctve majiteľa) - môže nový majiteľ získať v cene chaty komplet set fotovoltaiky o výkone 2000 W, ktorú uhradí aktuálny majiteľ :-) Takže bez ďalších nákladov nového majiteľa sa bude svietiť, ohrievať voda a pod. :-) Aktuálny majiteľ má zabezpečenú firmu, ktorá v hodnote 2.500 EUR namontuje do chaty komplet fotovoltaický set. Rozvody zásuviek si s firmou dohodne nový majiteľ podľa vlastných predstáv. 

Chata má murované základy, pivnicu - jedna veľká väčšia miestnosť a dve malé komory ( ideálne na vybudovanie WC a sprchy). Na prvom poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť s kachľami a balkónom  s panoramatickým výhľadom, ktorý pocitovo pripomína výhľad ako vo Vysokých Tatrách ( skutočne očarí každého - presvedčte sa vo fotogalérii).  V podkroví je miestnosť určená na spanie alebo odloženie vecí. Chata má vlastný pozemok o rozlohe 433 m2. Rozloha chaty s balkónom je 18 m2.   

Výhody:    

* nový majiteľ získa v cene chaty komplet set fotovoltaiky o výkone 2000 W, ktorú uhradí aktuálny majiteľ :-) Takže bez ďalších nákladov nového majiteľa sa bude svietiť, ohrievať voda a pod. :-) Aktuálny majiteľ má zabezpečenú firmu, ktorá v hodnote 2.500 EUR namontuje do chaty komplet fotovoltaický set. Rozvody zásuviek si s firmou dohodne nový majiteľ podľa vlastných predstáv. 

* veľkou výhodou je vysporiadaný pozemok v osobnom vlastníctve o rozlohe 433 m2

* prekrásny výhľad 

* krásne miesto na oddych a užívanie si víkendov v prírode, prípadne pestovanie - záhradkárčenie, grilovanie.....   

* chata je v dobrom technickom stave   

* postavená z kvalitných materiálov 

* v záhrade sú vysadené jablone a hrušky 

* aktuálne máme v ponuke aj susednú chatu, takáto ponuka býva ojedinele a je tým veľmi zaujímavá pre rodiny, priateľov, známych, ktorí spolu radi trávia voľné chvíle 

* táto chata, je ako stvorená na vypustenie väčšej terasy, kde možno sledovať letné západy slnka s pohárom vínka v ruke alebo nočné sledovanie hviezd  

* v cene s novým geometrickým plánom

IS:   

* vodovod na pozemku    

* kanalizácia - nie   

* elektrina - vhodné vybudovať fotovoltaiku- v prípade záujmu vieme poskytnúť kontakt na zhotoviteľa) 

* kúrenie zabezpečené kachľami na tuhé palivo

Pozemok:   

Vo vlastníctve o celkovej rozlohe 433 m2. 

V okolí je možnosť turistiky - záhradkárska oblasť sa nachádza priamo na okraji lesa, pre milovníkov lyžovania lyžiarske stredisko Veľká Javorina, hubárčenia, rybolovu vo vodnej nádrži Dubník alebo len relax v krásnom prostredí a kľude. Prístupová komunikácia celoročne udržiavaná a spevnená. K chatke sa dá dostať z dvoch vstupov - buď cez Podkozince alebo Súš.    

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392. 

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.