Na predaj 7 izbové luxusné rodinné sídlo s rybníčkom a s gazdovskou časťou v obci Černochov Vrch

399 900€
Celková rozloha pozemku
17.812 m2
Počet obytných miestností
7
Kuchyne
2
Garážové státia
2
Parkovanie vonku
neobmedzené
Gazdovská budova
áno
Mám záujem

Na predaj 7 izbové luxusné rodinné sídlo s rybníčkom a s gazdovskou časťou v obci Černochov Vrch

399 900€

DOM Reality 369 s.r.o. Vám ponúka exkluzívnu nehnuteľnosť, ktorá sídli na rozľahlom pozemku o rozlohe 17.812 m2. Očarí Vás príjemné jazierko s rybkami v JZ časti pozemku a nadchnú prekrásne výhľady až na Čachtický hrad. Nehnuteľnosť sa skladá z hlavnej obytnej budovy. Pôvodná časť v prízemí je postavená v roku 1960 z nepálenej tehly ( 60 cm múry). Celé prízemie je odizolované a postavené na betónových základoch. Rekonštrukcia prízemia prebehla v duchu vidieckeho domu s vybudovaním prekrásnej pece v centre prízemia. Spodná časť bola zariadená v duchu vidieckeho kaštieľa. Nepálenú tehlu ocenia prívrženci naturálnych stavieb. V zime drží teplo v lete nie je potrebná klimatizácia. Poschodie bolo kompletne novo vybudované. Vznikol tam moderný 4 izbový byt ( kludne môže byť aj viac miestností v prípade záujmu). Nachádza sa  Starej Turej, časť Černochov Vrch. Ide o rodinné sídlo s gazdovskou časťou po kompletnej rekonštrukcii, ktorá prebehla v roku 2012. Celý pozemok je oplotený. Vstupná kovaná brána na DO dodáva veľké čaro pri vstupe do tejto usadlosti. Prístup k sídlu akoby do zámku :-)

PRÍZEMIE:

* všetko kompletne po rekonštrukcii

* skladá sa z kuchyne, veľkej obývacej miestnosti s keramickou pecou ( nádherný a ústredný doplnok tejto časti nehnuteľnosti na ktorom sa dá ležať a užívať si jej teplo a čaro), samostatnej izby, priestrannej kúpeľne s WC, sprchovým kútom a rohovou vaňou. Ďalej väčšej komory s oknom, vzdušnej predsiene a technickej miestnosti

* musíme podotknúť, že všetko je veľmi čisté a udržiavané

* v prízemí sa nachádza veľká dvoj garáž s bránou na DO ( je vykurovaná), pred domom ďalšie parkovacie miesta aktuálne 3 - nie je problém v prípade záujmu o viac parkovacích státí si ich dobudovať

* nábytok v prízemí je orientovaný v zmysle starožitného nábytku a nie je súčasťou kúpnej ceny ( ak by nový majiteľ mal záujem aj o toto zariadenie, tak sa dohodnú na cene osobne)

1. POSCHODIE:

* komplet novo vybudované v roku 2012

* ide o modernú časť tejto usadlosti

* skladá sa z prístupového schodiska, predsiene, veľkej kuchyne spojenej s obývacou časťou so vstupom na balkón s prekrásnym výhľadom, spálne ( pôvodne v projekte boli 2 samostatné miestnosti - v prípade záujmu stačí spálňu len rozdeliť priečkou). Po celej dĺžke spálne je balkón. Zo spálne je vstup do murovaného šatníku. Vedľa spálne sa nachádza malá IT miestnosť na kamerový systém a iné. Kúpeľka na tomto poschodí ponúka novému majiteľovi masážnú vaňu ale aj samostatný sprchový kút. WC je samostatné. Hosťovská izba a oddychový kútik s elektrickým kozubom sú taktiež súčasťou vrchnej časti domu.

* obývacia miestnosť s veľkou kuchyňou vybavením a rozlohou pocitovo pripomína apartmánove byty vo vysokých Tatrách alebo Dubaji :-)

* nábytok je v tejto vrchnej časti moderný a nie je súčasťou kúpnej ceny ( ak by nový majiteľ mal záujem aj o toto zariadenie, tak sa dohodnú na cene osobne)

GAZDOVSKÝ DOM:

* letná kuchyňa - určená na zaváranie, spracovanie zabíjačky a posedenia pri vínku :-)

* box pre koňa ( vybudovaná napájačka na DO)

* dreváreň

* sklad ovocia

* ovčín

* kurník ( vybudovaná napájačka na DO)

DREVENÝ ALTÁNOK:

* vybavené dreveným posedením

* v altánku sa príjemne trávi čas s rodinou alebo priateľmi

* vhodné miesto aj na letné grilovačky

JAZIERKO:

* v JZ časti pozemku sa nachádza príjemné jazierko s rybkami, ktoré sú v jazierku celoročne

* lavička pri jazierku je to najlepšie miesto na oddych s nádherným výhľadom na Čachtický hrad a okolie

VÝHODY USADLOSTI:  

* ako prvú výhodu uvedieme, že toto veľké sídlo má mesačné prevádzkové náklady 133,-  EUR áno dobre čítate :-) je to vďaka tepelnému čerpadlu a slnečným kolektorom, ktoré sú umiestnené na streche nehnuteľnosti

* výborná lokácia usadlosti na kopci s prekrásnym výhľadom až na Čachtický hrad

* tiché miesto takmer bez susedov ( tí ktorí sa tam nachádzajú sú údajne veľmi dobrí susedia :-))

* cca 5 min. od Myjavy a taktiež na opačnú stranu od Starej Turej - obe mestá majú kompletnú občiansku vybavenosť, rýchle napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina

* cez les, ktorý je oproti tejto usadlosti sa viete pešo dostať do obce Rudník za 5 min.

* nehnuteľnosť je vo vynikajúcom technickom stave - zánovná, k dispozícii projekty a revízne správy

* v prvom rade rozloha pozemku 17.812 m2

* sídlo je monitorované kamerovým systémom 

* veľmi príjemná energia na pozemku

* rovinatý pozemok s prístupom z asfaltovej komunikácie

* zabezpečuje súkromie 

VYKUROVANIE:

* podlahové kúrenie v celej nehnuteľnosti

* zabezpečuje moderné teplené čerpadlo VZDUCH/ VODA

OSTATNÉ:

* nehnuteľnosť má 2 studne ( jedna z nich sa nepoužíva), druhá je odstrelovaná - hĺbka 27 m

* dom je napojený na obecný vodovod ( patrí spoločnosti BA VS)

* na záhrade je závlahový systém a prípojky na vodu

* žumpa je 16 m3

* internet - Rádiolan MY

* okná sú plastové na poschodí s roletami, v prízemí žalúzia  + sieťky

* strecha a krovy sú nové

* obklady, dlažby, sanita, zariadenie - všetko je nové

OVOCNÉ STROMY:

* slivky

* hrušky

* orechy

* jablone

* čerešne

Nehnuteľnosť je predovšetkým určená pre záujemcov, ktorí vyhľadávajú veľkú rozlohu pozemku, život v klude na polosamote s prípadným záujmom o chov koní alebo domácich zvierat. Taktiež vhodné miesto na vybudovanie ubytovacieho zariadenia a organizovanie jogových pobytov svadieb a pod. 

Bezproblémovo na tomto mieste pristane aj helikopéra :-) 

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Myjava

Myjava je okresné mesto, ktoré sa nachádza v západnej časti Trenčianskeho kraja, 50 km od krajského mesta Trenčín.

V meste sa nachádza autobusová a vlaková stanica. Námestie mesta prešlo krásnou inováciou a pôsobí veľmi moderne. V meste sa nachádza viacero bánk, obchodné domy LIDL, BILLA, TESCO. 

V centre mesta je umiestnený hotel Štefánik, ktorý určite stojí za návštevu, buď reštaurácie, ubytovania alebo wellness. V meste sa nachádzajú aj priemyselné parky a výroba rozmanitého zamerania. 

Na okraji mesta je umiestnená NEMOCNICA s poliklinikou. Pre milovníkov plávania je k dispozícii krytá plaváreň a vonkajší bazén. 

Myjava je známa Folklórnymi slávnosťami, ktoré sa každoročne v meste konajú.Počet obyvateľov je približne 13000. V meste je veľa príjemných kaviarní, obchodíkov a reštaurácii. 

" Mesto má osobitý ráz, nezameniteľnú históriu a viacero špecifických čŕt, jedinečných v celoslovenskom meradle.Na úvod treba poznamenať, že rozvoj mesta Myjavy, ešte korektnejšie ako pri iných mestách podobnej veľkosti na Slovensku, nemôžeme oddeľovať od vývoja jej okolia, vidieckeho zázemia. Práve tento vidiecky priestor dáva regiónu a následne mestu Myjava ako jeho prirodzenému centru, nezameniteľnú pečať. Tento vidiecky priestor kopaničiarskeho charakteru úzko súvisí s prírodnými podmienkami tejto oblasti. Myjavská pahorkatina tvorí v podstate medzihorie medzi chrbtami Malých a Bielych Karpát. Má charakter nevysokých, avšak značne rozčlenených pahorkov, kde absentujú výraznejšie údolia a chrbty. Tieto prírodné danosti, okrem iných faktorov, výrazným spôsobom ovplyvnili osídlenie tohto priestoru, ktoré dostalo rozptýlený charakter. Ako áno, ako nie, aj v priestore s rozptýleným charakterom osídlenia sa časom utvorí prirodzené centrum, kde sa koncentrujú činnosti a služby regionálneho významu. Práve takýmto centrom sa stala Myjava."

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.