Na predaj moderný 3 izbový byt s balkónom v Starej Turej

109 900€
Rozloha
72 m2
Počet miestností
3 + kuchyňa
Špajza murovaná
2 x
Šatník murovaný
áno
Balkón
áno
Pivnica
áno
Výťah
áno
Poschodie
2 z 5
Mám záujem

Na predaj moderný 3 izbový byt s balkónom v Starej Turej

109 900€

Naša realitná kancelária DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový priestranný byt s balkónom. Byt je po rozsiahlej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite  mesta Stará Turá na ul. Hurbanovej vedľa Mestského úradu. Rozloha bytu je 72 m2

Výhody bytu:      

* rozsiahla rekonštrukcia ( prebiehala v rokoch od 2015 do 2022)

* 1 x veľký balkón  

* 1 x murovaná miestnosť ( môže slúžiť ako šatník, špajza alebo miestnosť pre domáceho kutila)

* 2 x murovaná špajza

* 1 x pivnica ( + v prípade záujmu možnosť jednej samostatnej veľkej pivničnej miestnosti za poplatok 7 EUR/ 1 mesiac - ideálne na domáce fitness)

* bytový dom je zateplený a kompletne zrekonštruovaný + nový výťah 

* nízke prevádzkové náklady 

* bytové jadro je murované    


Počas rekonštrukcie bolo menené:  

* nové plastové okná + žalúzuie

* murované bytové jadro ( nová elektrina, odpady komplet rozvody)

* bola menená komplet sanita - zodpovedá opotrebeniu

* nový obklad, dlažba v kúpeľni

* sádrokartónové stropy v obývacej miestnosti a predsieni

* vo väčšine bytiu nové elektrické rozvody

* vstupné bezpečnostné dvere 

* menené interiérové dvere

* položená plávajúca podlaha a dlažba

Byt sa nachádza na 2 z 5 poschodí. Bytový dom má nový výťah a je zateplený. Rekonštrukcia prebehla aj v interiéri bytového domu. Taktiež bola rekonštruovaná aj strecha. 

Celkovo pozostáva z veľkej predsiene, veľkej kúpeľne s  WC. Ďalej z príjemne pôsobiacej kuchyne, z veľmi veľkej obývacej miestnosti, spálne a detskej izby. Z obývacej miestnosti je vstup na balkón. V blízkosti bytového domu sa nachádza Mestský úrad, Penzión NA MLYNE, ZŠ, MŠ, potraviny, kúsok športový areál a stredná škola..... 

Poznámka: byt je k dispozícii od januára 2023, súčasťou kúpnej ceny nie sú osobné veci, elektronika, sedacia súprava a posteľ. 

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky spojené s overovaním pravosti podpisov na matričnou úrade.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.