Na predaj modulárny dom A - pripravený na prevoz

47 100€
Zastavaná plocha
32,51 m2
Celková úžitková plocha
29,86 m2
Vonkajšia terasa
2,43 m2
Obývačka s kuchyňou
18,46 m2
Kúpeľňa s WC
3,52 m2
Loft
7,88 m2
S komplet zariadením
áno
Mám záujem

Na predaj modulárny dom A - pripravený na prevoz

47 100€

DOM Reality 369 s.r.o. Vám predstavuje na predaj jedinečnú ponuku zakúpenia už vyrobeného modulárneho domu A, ktorý je pripravený na prevoz priamo k Vám. Modulárny dom je celoročne obývateľný - zateplený, hrúbka obvodových stien je 20 cm. Je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov, interiér tohto domu je robený na mieru taktiež z top materiálov. ( žiaden kontajner alebo mobilný dom - ide naozaj o nadčasové veľmi kvalitne prevedené riešenie bývania, chalupárčenia, podnikania - kto ako chce).

Výhody:

* modulárnosť ( keď Vám nebude stačiť jeden dom jednoducho si doobjednáte druhý alebo aj viac, dajú sa krásne pospájať )

* nízke náklady na bývanie 20 - 30 EUR / mesiac 

* trvácnosť

* kvalitná oceľová konštrukcia

* nadčasový dizajn 

* kompletne zariadený 

* okamžité bývanie bez stresu, vybavovania, zháňania predraženého a nedostupného materiálu  

* nekonečná sloboda

Modulárny dom typu A je o rozlohe 32,51 m2 je vyrobený z vysoko pevnostnej pozinkovanej ocele. Tento systém vymysleli pred 30 mi rokmi vo Fínsku ako náhradu za drevené domy. K dokonalosti ho priviedli odborníci na Novom Zélande, ktorí vytvorili komplexný systém tvarovania ocele za studena. Nosný skelet je prakticky nezničiteľný. Je veľmi pevný a má vysokú životnosť, ktorá presahuje 100 rokov. 

Skladá sa zo vstupnej terasy, cez ktorú sa vstupuje do priestrannej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou. Za kuchyňou sa nachádza WC a sprchový kút. Nad kúpeľňou je vybudovaný loft, ktorý možno využívať ako priestor na spánok. 

Uvedená cena je vrátane DPH a zariadenia:

* Podlaha - vinyl

* obklady a dlažby v kúpeľni

* 1 x interiérové dvere

* klimatizácia ( interiérová a exteriérová jednotka)

* kovové zábradlie

* kuchynská linka vyrobená na mieru s led osvetlením

* schody vyrobené na mieru, s odkladacím priestorom 

* barová doska + 4 ks barové stoličky

* sanita ( WC, umývadlo, skrinka pod umývadlo, zrkadlo nad umývadlom, batéria 2x, sprchový kút komplet, boiler)

* loft s led osvetlením

* led osvetlenie v obývacej miestnosti a kúpeľni

* zástrčky, vypínače

* plastové okná a vstupné dvere, na vstupných dverách exteriérová UV zrkadlová fólia

* komplet rozvody elektriny a vody, odpady ( pre práčku, umývadlo, sprchový kút, WC, dres, umývačku riadu)

Poznámka: Pre všetky stavby platí podľa stavebného zákona povoľovanie v zmysle najprv územné konanie (ak sa jedná o prvú stavbu na pozemku) a potom v prípade, že sa jedná o jednoduchú stavbu sa môže povoliť ohlásením jednoduchej stavby.

Pred samotným privezením domu je potrebné si pripraviť plochu kde bude dom umiestnený. Výrobca odporúča oceľové skruty. Možnosť je aj na spevnenú plochu, základovú dosku alebo piliere. 

Prevoz a príprava pozemku nie je v cene modulárneho domu. 

DOM Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezproblémový priebeh celého obchodu. 

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.