Na predaj nebytový priestor 32 m2 v Starej Turej

29 900€
Rozloha
32 m2
Stav
komplet. rekonštrucia
Kúrenie
vlastné plynové
Voda
mestská
Kanalizácia
mestská
Nová kuchynská linka
áno
Sprchový kút
áno
Výhoda
samostatný vchod
Mám záujem

Na predaj nebytový priestor 32 m2 v Starej Turej

29 900€

Ponúkame na predaj novučký moderný administratívno - apartmánový priestor v Starej Turej - výhodná investičná príležitosť ( možnosť využiť aj ako kanceláriu + bývanie, sídlo spoločnosti, prenájom a pod.). 

V prípade záujmu sa dá priestor zmeniť na LV čisto len na obytnú jednotku - apartmán ( potrebné podklady, súhlasy a projekt sú k dispozícii). V priestore bola vybudovaná úplne nová priestranná kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.  Nové rozvody elektriny, nová keramická dlažba v celom apartmáne, nové stierky, nový sádrokartónový strop, nové led osvetlenie, nová kuchynská linka so spotrebičmi.  Nové zašupovacie interiérové dvere, nové okno so žalúzím....V nehnuteľnosti ešte nikto nebýval - všetko je ešte nepoužívané.  Rozloha je 32 m2. Veľkou výhodou tohto atypického priestoru je, že má vlastný samostatný vchod - vstup malým schodiskom so súkromnou predteraskou. Nehnuteľnosť má nižšiu svetlosť - denné svetlo, nakoľko je umiestnený v suteréne bytového domu ( nijako to však neprekáža plnohodnotnému využitiu).   Nachádza sa v bytovom dome v Starej Turej na ul. Dr. Schweitzera. 

Vhodné tiež pre:

Staroturancov, ktorí tu už nežijú a chcú mať v danej lokalite nehnuteľnosť na prebývanie v prípade návratu - veľmi nízke prevádzkové náklady. 

Výhody:

  • Max súkromie samostatný vchod - nikým nerušené užívanie nehnuteľnosti
  • Veľmi nízke prevádzkové náklady
  • Všetko kvalitne a novo vybudované - len sa nasťahovať
  • Bez ďalších investícii
  • Možnosť prenajať ( alebo dokúpiť) si garáž s bránou na DO tesne vedľa priestoru


 V priestore je vybudované vlastné kúrenie - nový plynový kotol je umiestnený v spoločnej kotolni. Celkovo bytový dom - priestor vo vchode sú veľmi priestranné. Za bytovým domom je príjemné prostredie, ktoré zabezpečuje kľud a nerušené bývanie  - prípadne podnikanie. Apartmán pozostáva z predsiene, v ktorej je umiestnená veľká skriňa s posuvnými dverami, kuchynského kútu s modernou čisto novou kuchynskou linkou so spotrebičmi, obývacej časti a priestoru na spanie. Novovybudovaná kúpeľne so sprchovým kútom a WC. 

V tesnej blízkosti sa nachádza lekáreň, mäsiarstvo, bar KELT, parčík, autobusová a vlaková stanica, kúsok do Chirany - bývalý závod, potraviny.....Parkovanie priamo pri bytovom dome. 

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, úhrada základného poplatku za návrh vkladu kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností vo výške 66,- eur a úhrada poplatkov za overovanie pravosti podpisov na kúpnych zmluvách. V prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

0902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.