Na predaj apartmán. byt 32 m2 v Starej Turej

31 900€
Rozloha
32 m2
Stav
komplet. rekonštrucia
Kúrenie
vlastné plynové
Voda
mestská
Kanalizácia
mestská
Nová kuchynská linka
áno
Sprchový kút
áno
Výhoda
samostatný vchod
V cene
komplet zariadenie
Mám záujem

Na predaj apartmán. byt 32 m2 v Starej Turej

31 900€

Ponúkame na predaj novučký moderný administratívno - apartmánový priestor v Starej Turej - výhodná investičná príležitosť ( možnosť využiť aj ako kanceláriu + bývanie, sídlo spoločnosti, prenájom a pod.). 

 V priestore bola vybudovaná úplne nová priestranná kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.  Nové rozvody elektriny, nová mramorová - keramická dlažba v celom apartmáne, nové stierky, nový sádrokartónový strop, nové led osvetlenie, nová kuchynská linka so spotrebičmi.  Nové zašupovacie interiérové dvere, nové okno so žalúzím....Vybudovaná nová vzduchotechnika.  Rozloha je 32 m2. Veľkou výhodou tohto atypického priestoru je, že má vlastný samostatný vchod - vstup malým schodiskom so súkromnou predteraskou. Nehnuteľnosť má nižšiu svetlosť - denné svetlo, nakoľko je umiestnený v suteréne bytového domu ( nijako to však neprekáža plnohodnotnému využitiu).   Nachádza sa v bytovom dome v Starej Turej na ul. Dr. Schweitzera. 

Vhodné tiež pre:

* Staroturancov, ktorí tu už nežijú a chcú mať v danej lokalite nehnuteľnosť na prebývanie v prípade návratu - veľmi nízke prevádzkové náklady. 

* Vhodné ako investícia za účelom prenájmu ( v Starej Turej vysoký dopyt po prenájmoch)

* Ideálne pre ľudí, ktorí chcú mať kľud a radi napr. pracujú z domu IT čkari, účtovníci, spisovatelia pod.  :-)

* Perfektný priestor aj na prevádzku kancelárie s veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi ( nájom 30 EUR + elektrina podľa spotreby - aktuálne je 15 EUR).


Výhody:

  • Max súkromie samostatný vchod - nikým nerušené užívanie nehnuteľnosti
  • Veľmi nízke prevádzkové náklady ( 45 EUR / mesiac elektrina + nájom)
  • Všetko kvalitne a novo vybudované - len sa nasťahovať
  • Bez ďalších investícii
  • V cene aj s kompletným zariadením v prípade záujmu ( šatníková skriňa v predsieni, manželská posteľ, všetko osvetlenie, TV, nová kuchynská linka, mikrovlnná rúra, sklokeramická varná doska, menší jedálenský stôl, 2 x stolička, 2 x kreslo, konferenčný stolík a ostatné drobnosti).


 V priestore je vybudované vlastné kúrenie - nový plynový kotol je umiestnený v spoločnej kotolni. Celkovo bytový dom - priestor vo vchode sú veľmi priestranné. Za bytovým domom je príjemné prostredie, ktoré zabezpečuje kľud a nerušené bývanie  - prípadne podnikanie. Apartmán pozostáva z predsiene, v ktorej je umiestnená veľká skriňa s posuvnými dverami, kuchynského kútu s modernou čisto novou kuchynskou linkou so spotrebičmi, obývacej časti a priestoru na spanie. Novovybudovaná kúpeľne so sprchovým kútom a WC. 

V tesnej blízkosti sa nachádza lekáreň, mäsiarstvo, bar KELT, parčík, autobusová a vlaková stanica, kúsok do Chirany - bývalý závod, potraviny.....Parkovanie priamo pri bytovom dome. 

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, úhrada základného poplatku za návrh vkladu kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností vo výške 66,- eur a úhrada poplatkov za overovanie pravosti podpisov na kúpnych zmluvách. V prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. 

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.