Na predaj pozemok o rozlohe 20.242 m2 pri vodnej nádrži Dubník

62 600€
Rovinatý
áno
Pri lese
áno je z časti súčasťou
Pri vodnej nádrži
áno
Prístup. komunikácia
asfaltová
Elektrina
oproti pozemku
Voda
potrebná studňa
Kanalizácia
nie
Plyn
nie
Slnečný
áno
Rozloha
20.242 m2
Výhľad
až na Veľkú Javorinu
Mám záujem

Na predaj pozemok o rozlohe 20.242 m2 pri vodnej nádrži Dubník

62 600€

Realitná kancelária DOM Reality 369 ponúka na predaj rozľahlý, slnečný, rekreačný pozemok ohraničený lesným porastom, ktorý sa nachádza v blízkosti vodnej nádrže Dubník I. v Starej Turej ( časť u Vankov). Pozemok je o rozlohe 20 242 m2, ktorý  ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud a nádherný panoramatický výhľad na okolitú prírodu - vidieť až na Veľkú Javorinu. Z opačnej strany pár metrov sa nachádza vodná nádrž Dubník I. a príjemný lesík. Ideálne prostredie pre vybudovanie napr. chatovej oblasti ( kludne aj viac chatiek pre možnú predstavu pozri priloženú 3D vizualizáciu), prípadne vhodné pre chovateľa s možnosťou výstavby hospodárskej budovy / pastierskeho prístrešku a pod..

Pozemok je rovinatý s prístupovou asfaltovou komunikáciou, ktorá je celoročne udržiavaná. 

VÝHODY:  

* obrovská vzácnosť polohy pozemku pri vodnej nádrži Dubník I.

* pozemok bude vzácny a vedia ho oceniť najmä prívrženci samoty, prírody, panoramatických výhľadov, možnosti rybolovu pár metrov od pozemku a mnoho iného, čo takéto kúzelné miesto ponúka

* veľká rozloha  20.242 m2, čo je cez 2 hektáre :-) to je už čo povedať :-)

* možnosť výstavby hospodárskej budovy, pastierskych prístreškov, rekreačných chatiek

* nádherný panoramatický výhľad

* polosamota ( v dnešnej dobe ocení snáď každý, kto chce tráviť čas v prírode a bez kontaktu s ľuďmi)   

* v prípade záujmu vieme novému majiteľovi zabezpečiť realizáciu projektu podľa požiadavky, taktiež vybavenie stavebného povolenia vrátane projektovej dokumentácie

Poznámka

Vo fotogalérii prikladáme 3D vizualizáciu možného využitia pozemku. 

A vo fotogalérii nájdete aj fotografie okolia, lesíka, vodnej nádrže Dubník a prístupovej komunikácie.

Najširšia šírka 114 M, najužšia 31 M a dĺžka 331 M.

Pozemok sa nachádza medzi Starou Turou s kompletnou občianskou vybavenosťou ( vzdialená približne 2 km ) a Drgoňovou Dolinou vzdialenou pár metrov od pozemku. V obci Drgoňova Dolina sa nachádza autobusová zastávka.  

IS:    

* voda - potreba vybudovať studňu ( alebo preveriť možné napojenie na obecný vodovod) 

* plyn - NIE    

* elektrina - na základe vyjadrenia ZSE DIS Bratislava je možné napojenie na vlastné náklady - odporúčame v prípade záujmu o elektrinu využiť úspornú alternatívu -  napr. fotovoltarika

* kanalizácia - NIE   

DOM Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.