Na predaj rodinná vilka s vlastným parčíkom

219 900€
Rozloha pozemku
1006 m2
Počet miestností
6
Kuchyňa
1
Terasa
áno
Balkón
áno
Garáž
dvoj - garáž
Letná kuchyňa
áno
Pivnica
áno
Altán drevený
áno
Kozub exteriérový
áno
Kozub interiérový
áno
Vírivka
áno
Betónový múr - oplotenie
áno
Záhrada so stromami
áno
Súkromie
maximálne
WC
3 x
Kúpelňa
2 x
Mám záujem

Na predaj rodinná vilka s vlastným parčíkom

219 900€

DOM Reality s.r.o. ponúka rodinnú vilku s nádherne vybudovanou záhradou pôsobiacou ako malý park. Precízne vybudované zámkové dlažby okolo celej nehnuteľnosti. Trávniky zavlažované a udržiavané. Veľkou výhodou sú nádherné majestátne ihličnaté stromy okolo celého pozemku - zabezpečujú súkromie a pohodovú atmosféru na pozemku počas celého roka.  Nehnuteľnosť má výnimočnú polohu v centre Starej Turej. Ak sa chcete cítiť ako na zámku - odporúčame uvedenú nehnuteľnosť, čo najskôr navštíviť. Podobné sídla (samozrejme vo väčšom prevedení) sú obľúbené a radi ich využívajú práve pre kľud aj zahraničné a naše celebrity   :-) 

Nehnuteľnosť bola vybudovaná v r.1999 a majitelia sa o ňu s láskou starajú, čo je vidieť na nádherne vybudovanej záhrade - majiteľ je milovníkom okrasných drevín a investoval do výsadby drvín rádovo desiatky tisíc eur, celkovo exteriér pôsobí veľmi zánovne a čisto. Interiér nehnuteľnosti počas bývania prechádzal udržiavacími rekonštrukciami. Nehnuteľnosť už v tej dobe bola nadčasovo riešená, takže nový majiteľ ju kľudne môže využívať bez ďalších investícii aj v súčastnosti. V cene nehnuteľnosti je i kompletné zariadenie ( okrem osobných vecí, elektroniky, drobností). Ale štandard vybavenia záleží od budúceho majiteľa. Celková rozloha pozemku je 1009 m2. Pozemok je slnečný.

Sídlo pozostáva:

* rodinná 6 izbová vilka

* 2 garáž s vyklápacími bránami

* letná kuchyňa s pivnicou

* drevený altán s posedením a krbom

* priestorom pre vírivku - v cene nehnuteľnosti  ( lehátka na opaľovanie)

* ihličnaté majestátne stromy okolo celého pozemku + betónový múr             obložený ochranným profilom + brána na DO

* chodníky zo zámkovej dlažby

Rodinný dom sa skladá: 

* zo suterénu: kde sú 2 obytné miestnosti, odkladacia miestnosť, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, chodba.

* prvé poschodie: atypická veľmi svetlá obývacia miestnosť s presklenou časťou stropu, kuchyňa so vstupom na terasku s posedením, chodbou, WC.

* druhé poschodie: chodba z ktorej je vstup na veľký balkón, 3 obytné menšie  miestnosti, veľká kúpelňa s rohovou vaňou, samostatné WC

ENERGIE v nehnuteľnosti:

* Kúrenie je zabezpečené kombinovane - plynovým ústredným vykurovaním - radiátory, podlahové kúrenie elektrické v každej z miestností s vlastným regulátorom teploty, v obývacej miestnosti sa nachádza kozub ( 2 prieduchy) ďalej v obývacej miestnosti je umiestnený elektrický ohrievací panel

* Klimatizácia možnosť výberu chlad/teplo

* Voda - mestská + vlastná studňa

* Kanalizácia - mestská

* Plyn - áno

* Elektrina - medené rozvody , napojenie 220/380 V        

Nehnuteľnosť sa nachádza priamo v Starej Turej na ul. Dibrovovej smerom na železničnú stanicu. Nehnuteľnosť má výbornú polohu vo vyhľadávanej časti mesta, zároveň so šikovnou  dostupnosťou do obchodných domov BILLA, TESCO, kúsok sa nachádza priemyselný areál Chirana......

Kancelária DomReality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností vo výške 66,- eur a poplatky spojené s overovaním pravosti podpisov na matričnou úrade.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

0902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.