Na predaj rodinný dom " v súkromnom parku" - nádherný

88 000€
Celková rozloha pozemku
9956 m2
Zastavaná plocha
981 m2
Voda
obecná
Elektrina
áno
Kanalizácia
nie
Noblesný
áno :-)
Mám záujem

Na predaj rodinný dom " v súkromnom parku" - nádherný

88 000€

DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom o rozlohe - zastavaná plocha a nádvoria 981 m2  - nehnuteľnosť je vhodná na asanáciu. Ide o ojedinelý pozemok vhodný aj pre náročného klienta. Ideálne na vybudovanie uzatvoreného sídla s vlastným parkom. Na pozemku sa nachádzajú prekrásne majestátne stromy a okrajom pozemku preteká potok. Skutočne nádherné a okúzľujúce miesto. Nachádza sa v obci Stará Turá, časť Papraď. Pozemok je o celkovej rozlohe 9956 m2.  

Prístupová komunikácia asfaltová, celoročne udržiavaná.

VÝHODY:       

* Pripravený pozemok pod stavbu - vyňatých 981 m2/ zastavaná plocha a nádvorie ( budúci majiteľ bude mať uľahčenú výstavbu a bude odbremenený od vybavovania stavebného povolenia pri dodržaní pôdorysu pôvodnej stavby)

* Max. súkromie a pritom cca 5 km od Starej Turej       

* Vzácna poloha nehnuteľnosti - vzadu za " parkom" zabezpečuje max. súkromie novému majiteľovi

* Na pozemku sú pôvodné IS: obecná voda a elektrina ( aktuálne odpojená)   

* Potok pri pozemku

* Pozemok vhodný aj na vybudovanie vlastného rybníka

* Súčasťou ponuky je i malá hospodárska budova

TIP: v časti 3D vizualizácie máme pripravené osadenie priamo v pozemku a to možného rodinného domu a vybudovaného parku s letohrádkom.

 IS:      

* plyn - NIE       

* elektrina - áno pôvodná ( aktuálne odpojená)

* voda - vlastná studňa

* kanalizácia - nie    

Je tu taktiež množstvo využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. V okolí mesta Stará Turá - Papraď v rozsahu približne 10 km sa nachádza MiniFarma vhodné pre malé deti, krásne prostredie - určite odporúčame navštíviť, v meste Stará Turá ( vzdialené cca 2 km od pozemku) je kompletná občianska vybavenosť - cukrárne, bary, reštaurácie, TESCO, BILLA, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostoly, pošta, kultúrny dom, kino, mäsiarstvo, banky, vlaková autobusová stanica........v obci Cetuna sa nachádza Country Saloon Cetuna s vynikajúcou kuchyňou, ďalej lyžiarske stredisko Veľká Javorina, kde je možné v zimnej sezóne sa lyžovať a počas celého roka si posedieť v zrekonštruovanej Holubyho chate. Keď sa dáte opačným smerom je vodná nádrž Dubník  vhodné pre priaznivcov rybolovu. Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 20 km od pozemku.       

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Papraď

Papraď je mestská časť Starej Turej, ležiaca 2 km západne od mesta. Je najväčšou mestskou časťou Starej Turej, žije tu asi 415 obyvateľov. 

Nachádza sa tu dom kultúry, domov opatrovateľských služieb, železničná zastávka, potraviny a pohostinstvo krčma. 

Pôsobí tu taktiež dobrovoľný hasičský zbor.

Od roku 1852 do roku 2004 tu pôsobila aj základná škola-málotriedka.

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.