Na predaj slnečný pozemok v Drgoňovej Doline - 5.812 m2

14 500€
Rozloha
5812 m2
Šírka 17 m
Dĺžka 375 m
Možná výstavba
hosp. budova, chatka
Prístup. komunikácia
asfaltová
Mám záujem

Na predaj slnečný pozemok v Drgoňovej Doline - 5.812 m2

14 500€

Realitná kancelária DOM Reality 369 ponúka na predaj rozľahlý, slnečný  pozemok o rozlohe 5.812 m2, ktorý  ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud a nádherný výhľad na okolitú prírodu. Nachádza sa v Starej Turej, časť Drgoňova Dolina.  Pozemok je rovinatý s prístupovou asfaltovou komunikáciou, ktorá je celoročne udržiavaná. Pozemok umožňuje prekrásne panoramatické výhľady na okolitú prírodu.  

POZOR - priložená chatka je buď pre inšpiráciu alebo si ju viete extra objednať v cene 7.921,- € s DPH 

VÝHODY: 

* podľa UPI mesta Stará Turá sa pozemok nachádza v území s regulačným vymedzením označenie ako blok K2 -  možnosť vybudovať chatku, hospodárske budovy, pastierske prístrešky a podobne

* veľká rozloha 5.812 m2 

* výborná cena 

* nádherný výhľad 

* polosamota ( v dnešnej dobe ocení snáď každý, kto chce tráviť čas v prírode a bez kontaktu s ľuďmi) 

* v obci je obecný vodovod - potrebné zistiť možné napojenie 

* veľa možností na využitie voľného času: včelárstvo, vybudovanie sadu, vybudovanie prístrešku s posedením a krbom na možné letné grilovačky, meditácie, jóga, zber liečivých byliniek, hubárčenie v okolitých lesoch, stanovanie, rybolov - pozemok je kúsok od vodnej nádrže Dubník 

Poznámka:

Vo fotogalérii prikladáme 3D vizualizáciu možnej výstavby chatky, ktorú vieme v prípade záujmu pre klienta aj vystavať v spolupráci s externou stavebnou firmou,     s ktorou naša RK spolupracuje.

V obci Drgoňova Dolina sa nachádza autobusová zastávka. 

IS:   

* voda - potreba vybudovať studňu ( alebo preveriť možné napojenie na obecný vodovod)

* plyn - NIE   

* elektrina - stĺp je vzdialený cca 200 m od pozemku

* kanalizácia - NIE  

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.