Na predaj stavebný pozemok č.1 v Starej Turej, časť Trávniky

18 990€
Elektrina
možnosť napojenia
Rozloha pozemku
416,5 m2
Podiel na prístupe
36,5 m2
Polosamota
áno
Mám záujem

Na predaj stavebný pozemok č.1 v Starej Turej, časť Trávniky

18 990€

Ponúkame na predaj skutočne veľmi pekný slnečný stavebný pozemok č.1 o rozlohe 453 m2 ( súčasťou uvedenej rozlohy  je aj podiel na prístupe, ktorý je o veľkosti 36,5 m2 ), ktorý  ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud a nádherný výhľad na Čachtický hrad a okolitú prírodu.  Orientovaný je na J/V. Nachádza sa kúsok od hory v Starej Turej, časť Súš - Trávniky vo vyhľadávanej časti mesta Stará Turá. Pozemok je rovinatý s prístupovou asfaltovou komunikáciou celoročne udržiavanou - kúsok cesty priamo k pozemku je štrková/ panelová cesta ( kúsok cesty bude potrebné dobudovať). Na pozemok je prístup aj z vrchnej časti obce aj od spodnej. Pred pozemkom je krásny panoramatický výhľad, za pozemkom veľký les o rozlohe cca 1.500 000 m2 ( takže si viete predstaviť čistotu vzduchu, kľud, hubárčenie a bezprostredný kontakt s prírodou).     

Pozemok je široký 13,5 m a dlhý 33m.

VÝHODY:      

* max. súkromie a pritom cca 2 km od Starej Turej      

* nová elektrická rozvodová skriňa pri pozemku 

* nie je potrebné riešiť zaradenie do UP - pozemok je celý stavebný dá sa hneď stavať      

* jedinečný panoramatický výhľad na Biele Karpaty a Čachtický hrad  

Pre lepšiu predstavivosť vo fotogalérii  3D vizualizáciu možnej výstavby RD Podľa ÚPI mesta Stará Turá sa pozemok nachádza v území s regulačným vymedzením označenie ako blok B3 - blok bývania v rodinných domoch na kopaniciach - UPI je k dispozícií.  

Táto nehnuteľnosť je určená predovšetkým pre skutočných milovníkov prírody, ktorí si vedia oceniť skutočnú krásu našej nádhernej prírody a hlavne milujú tieto nádherné panoramatické výhľady, ktorých je len veľmi málo. V blízkom okolí sa nachádzajú len stromy - les a lúky.      

IS:       

* voda - potreba vybudovať studňu       

* plyn - NIE       

* elektrina - možnosť napojenia pri pozemku rozvodová skriňa - okamžité bezproblémové napojenie  

* kanalizácia - NIE ( potrebné vybudovať septik)  

Je tu taktiež množstvo využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. V okolí mesta Stará Turá v rozsahu približne 10 km sa nachádza MiniFarma vhodné pre malé deti, krásne prostredie - určite odporúčame navštíviť, v meste Stará Turá ( vzdialené cca 2 km od pozemku) je kompletná občianska vybavenosť - cukrárne, bary, reštaurácie, TESCO, BILLA, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostoly, pošta, kultúrny dom, kino, mäsiarstvo, banky, vlaková autobusová stanica........v obci Cetuna sa nachádza Country Saloon Cetuna s vynikajúcou kuchyňou, ďalej lyžiarske stredisko Veľká Javorina, kde je možné v zimnej sezóne sa lyžovať a počas celého roka si posedieť v zrekonštruovanej Holubyho chate. Keď sa dáte opačným smerom je vodná nádrž Dubník  vhodné pre priaznivcov rybolovu. Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 20 km od pozemku.       

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392. 

Súš

Súš je jednou z častí mesta Stará Turá v Trenčianskom kraji. Ide o osídlenie v údolí Súšarského potoka, ktorý spadá južným smerom z masívu Veľkej Javoriny k severnému okraju mesta Stará Turá. Na západe ho ohraničuje dolina Topoleckej, susedstvom na východe je pramenná časť doliny Kamečnice s kopaničiarskymi sídlami obce Lubina. 

Osídlenie má typický kopaničiarsky charakter, okolitá krajina spĺňa poľnohospodársku, lesohospodársku a rekreačno-oddychovú funkciu.Celkový počet stálych obyvateľov dosahuje niekoľko desiatok. 

Hlavná asfaltová komunikácia vychádza z mesta Stará Turá a vedie dnom doliny až k jej hornej časti. Hromadnú dopravu zabezpečuje pravidelný ale málo frekventovaný autobusový spoj.