Na predaj stavebný pozemok č.1 Trávniky s lesným porastom

48 900€
Elektrina
pri pozemku
Rovinatý
áno
Určený
na výstavbu RD
Polosamota
áno
Výhľad
áno
Okolie
lesy, lúky, polia
Možnosť dokúpenia m2
áno
Rozloha
1225m2
Mám záujem

Na predaj stavebný pozemok č.1 Trávniky s lesným porastom

48 900€

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 1.225 m2, ktorý  ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud a nádherný výhľad na okolitú prírodu.  Orientovaný je na J/V. Nachádza sa kúsok od hory v Starej Turej, časť Súš - Trávniky vo vyhľadávanej časti mesta Stará Turá. Pozemok je rovinatý s prístupovou asfaltovou komunikáciou celoročne udržiavanou - kúsok cesty priamo k pozemku bude potrebné dobudovať. Na pozemok je prístup aj z vrchnej časti obce aj od spodnej. Pred pozemkom je krásny panoramatický výhľad, za pozemkom stromový porast a polia.  Šírka pozemku je približne 28  m a dĺžka 40 m.   

VÝHODY:   

* max. súkromie a pritom cca 2 km od Starej Turej   

* v prípade záujmu možnosť dokúpiť zadnú parcelu označ. v mapke ako pozemok č. 3 ( aktuálne ide o podiel) o rozlohe 3. 264 m2 v cene 11,95/ m2 - taktiež pozemok určený na výstavbu rodinného domu)

* Nie je potrebné riešiť zaradenie do UP - pozemok je celý stavebný dá sa  hneď stavať   

* Elektrina - stĺp sa nachádza hneď vedľa pozemku - možné napojenie na stĺp je písomne potvrdené od ZSE DIS  

* Za pozemkom sa nachádzajú existujúce stromy - zabezpečujú krásny výhľad z terasy, z domu, zo spálne - kto má ako rád :-)    

* v aktuálnej situácii výhodné na využitie aj ako víkendové bývanie a oddychu, relaxácie mimo mesta, v budúcnosti trvalé bývanie  - trvalé bývanie je možné samozrejme v prípade záujmu okamžite

Pre lepšiu predstavivosť vo fotogalérii prikladáme 3D vizualizáciu možnej výstavby RD priamo na pozemku.  Ak by ste mali záujem o podobný alebo iný druh rodinného domu - vieme Vám odporučiť stavebnú firmu, ktorá Vám premení Vašu túžbu na realitu :-)  

Podľa ÚPI mesta Stará Turá sa pozemok nachádza v území s regulačným vymedzením označenie ako blok B3 - blok bývania v rodinných domoch na kopaniciach. Táto nehnuteľnosť je určená predovšetkým pre skutočných milovníkov prírody, ktorí si vedia oceniť skutočnú krásu našej nádhernej prírody a hlavne milujú tieto nádherné panoramatické výhľady, ktorých je len veľmi málo. Ideálny pozemok aj pre chovateľov domácich zvierat.V blízkom okolí sa nachádzajú len stromy - les a lúky. Pozemok je koncový a za ním je už krovie zo stromov a kríkov za ktorými sa nachádza pole.   

IS:    

* voda - potreba vybudovať studňu    

* plyn - NIE    

* elektrina - možnosť napojenia na stĺp hneď vedľa pozemku   

* kanalizácia - NIE    

Je tu taktiež množstvo využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. V okolí mesta Stará Turá v rozsahu približne 10 km sa nachádza MiniFarma vhodné pre malé deti, krásne prostredie - určite odporúčame navštíviť, v meste Stará Turá ( vzdialené cca 2 km od pozemku) je kompletná občianska vybavenosť - cukrárne, bary, reštaurácie, TESCO, BILLA, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostoly, pošta, kultúrny dom, kino, mäsiarstvo, banky, vlaková autobusová stanica........v obci Cetuna sa nachádza Country Saloon Cetuna s vynikajúcou kuchyňou, ďalej lyžiarske stredisko Veľká Javorina, kde je možné v zimnej sezóne sa lyžovať a počas celého roka si posedieť v zrekonštruovanej Holubyho chate. Keď sa dáte opačným smerom je vodná nádrž Dubník  vhodné pre priaznivcov rybolovu. Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 20 km od pozemku.    

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392. 

Súš

Súš je jednou z častí mesta Stará Turá v Trenčianskom kraji. Ide o osídlenie v údolí Súšarského potoka, ktorý spadá južným smerom z masívu Veľkej Javoriny k severnému okraju mesta Stará Turá. Na západe ho ohraničuje dolina Topoleckej, susedstvom na východe je pramenná časť doliny Kamečnice s kopaničiarskymi sídlami obce Lubina. 

Osídlenie má typický kopaničiarsky charakter, okolitá krajina spĺňa poľnohospodársku, lesohospodársku a rekreačno-oddychovú funkciu.Celkový počet stálych obyvateľov dosahuje niekoľko desiatok. 

Hlavná asfaltová komunikácia vychádza z mesta Stará Turá a vedie dnom doliny až k jej hornej časti. Hromadnú dopravu zabezpečuje pravidelný ale málo frekventovaný autobusový spoj.