Na predaj stavebný pozemok v obci Hrašné

10 900€
Rozloha
1387 m2
UPI
k dispozícií
Možnosť využitia
výstavba rodinného domu
Voda-možnosť napojenia
áno, obecná
Plyn- možnosť napojenia
áno
Terén
rovinatý
Stromy
jablone, čerešne, hrušky
Výhľad
nádherný
Mám záujem

Na predaj stavebný pozemok v obci Hrašné

10 900€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj krásny slnečný pozemok pri hlavnej komunikácii s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Nachádza sa v obci Hrašné, okres Myjava. 

Výhoda pozemku: Pozemok s nádherným výhľadom - jeden sused :-), celoročne udržiavaná komunikácia.

UPI o povolení výstavby rodinného domu alebo rekreačnej chaty je k dispozícii. Pozemok je orientovaný na J/V. Je rovinatý a udržiavaný. Na pozemku sa nachádzajú staré odrody jabloní, hrušiek a čerešňa. 

Rozloha pozemku 1387 m2. Tesne pri pozemku sa nachádza stĺp elektriny na ktorý je možné sa napojiť. Voda je v obci obecná - možnosť napojenia. Kanalizácia v obci nie je, potrebná vlastná žumpa alebo čistička odpadových vôd. Oproti pozemku sa nachádza les. V obci sa nachádza pošta a pohostinstvo. 

***cez pozemok prechádza optický kábel****dôležitá informácia - ale nie je znehodnotený celý pozemok, kľudne sa dá stavať vedľa neho pri dodržaní požadovanej vzdialenosti alebo požiadať o preloženie kábla. Jedna z možností je tiež získať za túto výbornú cenu stavebný pozemok a postaviť si mobilný dom, kde budúci majiteľ uzná za vhodné :-) vo fotogalérii sa nachádzajú ilustračné fotky mobilných domov ( kontakt v prípade záujmu vieme poskytnúť). Pozemok sa nachádza cca 5 km od Starej Turej. Ideálny pre milovníkov prírody, ktorí to chcú mať kúsok do mesta. Zabezpečuje súkromie a pohodu. V okolí sa nachádza lyžiarske stredisko Veľká Javorina 18 km od pozemku a vodná nádrž Dubník približne 2 km od pozemku. Bratislava cca 110 km od pozemku. Mesto Myjava je v blízkosti približne 7 km. Možnosť rybolovu, turistiky, lyžovania v okolitej prírode. 

Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 20 km od pozemku. 

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

0902 477 029

Hrašné

Obec Hrašné vznikla 20. marca 1955 odčlenením od obce Kostolné. V deň svojho vzniku mala obec 986 obyvateľov. Nadmorská výška 340 m.

Polohopis: Leží v severovýchodnej časti Myjavskej pahorkatiny, 5 km od Starej Turej.

Obec Hrašné nepredstavuje jeden monolitný celok sústavne zastavenej plochy (dedina).Osídlenie je v plnom slova zmysle kopaničiarskeho charakteru. Jednotlivé kopanice, osady a samoty sú roztrúsené po celom obvode chotára. 

Celá obec mala 13 lokálnych osídlení pomenovaných poväčšine podľa obyvateľov, ktorých mená sa často vyskytovali s názvami: Hodulov vrch, Polákov vrch, Žadovec, U Rumankov, U Taranov, U Václavkov, Bánov, U Biesov, U Zábojníkov, U Vravišov, U Štefíkov, U Tomišov, U Malkov. Niektoré názvy z dôvodu zániku osídlenia zanikli, iné sa zachovali dodnes.