Na predaj stavebný pozemok v obci Poriadie

38 900€
Rozloha pozemku
1557 m2
Podľa UPI obce Poriadie
ide o stavebný pozemok
Rovinatý
áno
Komunikácia
asfaltová
Výhľad
panoramatický
Slnečný
áno
Vodovod
obecný
Elektrina
možnosť napojenia
Mám záujem

Na predaj stavebný pozemok v obci Poriadie

38 900€

DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom. Pozemok sa nachádza na konci obce Poriadie, časť U Vlčkov. Podľa UPI obce Poriadie je pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Celková rozloha je 1557 m2. 

Ideálne na trvalé bývanie, pozemok sa nachádza pri celoročne udržiavanej asfaltovej komunikácii. Tým že sa nachádza na okraji obce zabezpečuje z pravej strany nádherný panoramatický výhľad na polia a okolitú prírodu. V prípade, ak nový majiteľ bude jeho stavbu orientovať na túto stranu, zabezpečí mu to pocitovo úplnú samotu a ničím nerušený výhľad. Ide o vyhľadávanú lokalitu, aktuálne s aktívnou výstavbou nádherných nadčasových nehnuteľností, treba vidieť :-)

Výhody:   

* veľkou výhodou pozemku je, že je určený na výstavbu rodinného domu 

* pozemok sa nachádza na kopci s nádherným výhľadom  

* pozemok je slnečný, rovinatý 

* ideálna rozloha pre RD

* dostupné IS ( obecný vodovod a elektrina)

* výborná poloha pozemku - medzi Myjavou a Starou Turou

* na pozemku sa nachádzajú krásne stromy 

* aktuálne majiteľ zabezpečuje na jeho náklady vyhotovenie nového geometrického plánu a orientačné vytýčenie pozemku

IS:   

* voda - obecný vodovod- možné napojenie alebo si vybudovať studňu   

* plyn - NIE   

* elektrina - možnosť napojenia na stĺp

* kanalizácia - NIE   

Obec Poriadie je vzdialená od Starej Turej približne 7 km a od Myjavy približne 4,5 km. V meste Myjava je kompletná občianska vybavenosť, obchody, kostoly, mestský úrad, banky, ZŠ, MŠ, pošta, nemocnica, lekárne a iné. V obci Poriadie je vlaková aj autobusová stanica.

Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 19 km od pozemku.   

Kancelária Dom Reality  s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Poriadie

Poriadie hraničí na severe so Starou Myjavou, na východe so Starou Turou a Rudníkom, na juhu s Jablonkou, na západe s Brestovcom a Myjavou. 

Leží na železničnej i autobusovej trase medzi Myjavou a Starou Turou - dvomi mestami, ktoré okrem pracovných príležitostí poskytujú obci Poriadie ale aj ostatným okolitým obciam väčšinu služieb v oblasti školstva, zdravotníctva, administratívy, kultúry a športu.

Kam na výlet v Poriadí a okolí:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/poriadie

Turistika v Poriadí a okolí:

https://www.kamnavylet.sk/sk/turistika/poriadie

Myjava

Myjava je okresné mesto, ktoré sa nachádza v západnej časti Trenčianskeho kraja, 50 km od krajského mesta Trenčín.

V meste sa nachádza autobusová a vlaková stanica. Námestie mesta prešlo krásnou inováciou a pôsobí veľmi moderne. V meste sa nachádza viacero bánk, obchodné domy LIDL, BILLA, TESCO. 

V centre mesta je umiestnený hotel Štefánik, ktorý určite stojí za návštevu, buď reštaurácie, ubytovania alebo wellness. V meste sa nachádzajú aj priemyselné parky a výroba rozmanitého zamerania. 

Na okraji mesta je umiestnená NEMOCNICA s poliklinikou. Pre milovníkov plávania je k dispozícii krytá plaváreň a vonkajší bazén. 

Myjava je známa Folklórnymi slávnosťami, ktoré sa každoročne v meste konajú.Počet obyvateľov je približne 13000. V meste je veľa príjemných kaviarní, obchodíkov a reštaurácii. 

" Mesto má osobitý ráz, nezameniteľnú históriu a viacero špecifických čŕt, jedinečných v celoslovenskom meradle.Na úvod treba poznamenať, že rozvoj mesta Myjavy, ešte korektnejšie ako pri iných mestách podobnej veľkosti na Slovensku, nemôžeme oddeľovať od vývoja jej okolia, vidieckeho zázemia. Práve tento vidiecky priestor dáva regiónu a následne mestu Myjava ako jeho prirodzenému centru, nezameniteľnú pečať. Tento vidiecky priestor kopaničiarskeho charakteru úzko súvisí s prírodnými podmienkami tejto oblasti. Myjavská pahorkatina tvorí v podstate medzihorie medzi chrbtami Malých a Bielych Karpát. Má charakter nevysokých, avšak značne rozčlenených pahorkov, kde absentujú výraznejšie údolia a chrbty. Tieto prírodné danosti, okrem iných faktorov, výrazným spôsobom ovplyvnili osídlenie tohto priestoru, ktoré dostalo rozptýlený charakter. Ako áno, ako nie, aj v priestore s rozptýleným charakterom osídlenia sa časom utvorí prirodzené centrum, kde sa koncentrujú činnosti a služby regionálneho významu. Práve takýmto centrom sa stala Myjava."