Na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areáli v Starej Turej

16 925€
Voda, kanalizácia áno
možnosť napojenia
Elektrina, plyn áno
možnosť napojenai
Prístupová komunikácia
asfaltová
Rozloha
677 m2
Mám záujem

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areáli v Starej Turej

16 925€

Ponúkame na predaj pozemok na komerčné účely, vhodný na výstavbu napr. výrobnej haly, prevádzky stavebnej firmy, vhodný na vybudovanie skladových priestorov, sídlo firmy, garáže, parkovacia plocha a pod.Pozemok sa nachádza v Starej Turej v priemyselnom areáli bývalej tehelne  - smerom na obec Súš.  

Rozloha pozemku je 677 m2 vrátane prístupovej vlastnej cesty ( pozemok 534 m2 + cesta vlastná 143 m2) - viď fotogalériu. Šírka prístupovej samostatnej cesty je v prednej časti 6 m a ostatná šírka je 4 m.

Výhody:  

- pozemok na komerčné využite v meste Stará Turá je aktuálne veľmi vzácny, nakoľko v danej lokalite sú nedostupné

- ku dňu odovzdania bude vyprataný  

- nachádza sa v priemyselnom areáli ( kde sa nachádza taktiež úspešná firma CTM)

- oproti sa nachádza veľká stavebná firma, betonárka - v prípade záujmu možná kooperácia ( betonárka je taktiež v ponuke na predaj)

- dostupné všetky IS 

- prístupová asfaltová komunikácia 

Inžinierske siete priamo pri pozemku:  

* plyn 

* elektrina 

* voda mestská 

* kanalizácia  

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.