Na predaj veľký stavebný komplex v Starej Turej

199 900€
Budova
447 m2
Voda
mestská
Plyn
áno prípojka pri pozemku
Kanalizácia
áno
Elektrina
áno
Rozloha pozemku
4994 m2
Mám záujem

Na predaj veľký stavebný komplex v Starej Turej

199 900€

DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj veľmi zaujímavý stavebný objekt, ktorý sa aktuálne využíva ako betonárka, gáter a iné v spojení so stavebníctvom. Časť budovy sú kancelárie, rokovacia miestnosť, šatne, WC, kuchynka a archív. Využitie je možné i na rôzne iné účely. Nachádza sa v Starej Turej v časti bývalej tehelne. Celková rozloha pozemku je 4994 m2. Z toho rozloha budovy je 447 m2. V prípade záujmu je možné k uvedenej ponuke dokúpiť 12 murovaných veľkých garáží - ide o 2 samostatne stojacie budovy, v ktorých v každej sa nachádza 6 ks garáží + vrátnica.

TIP: objekt by sa dal využiť napr. na autoservis, v meste Stará Turá by obyvatelia uvítali napr. tzv. penový raj - boxy na umývanie automobilov, tiež by sa využila kaviarnička alebo bufet pre okolité firmy. Nehnuteľnosť má skutočné veľký potenciál. Neprehliadnite časť 3D vizualizácie :-)

Trhová hodnota uvedenej nehnuteľnosti sa pohybuje v cene cca 430.000 EUR - ide o veľmi výhodnú investičnú príležitosť.

HALA - o rozlohe 447 m2 

- v prízemí sa nachádza otvorený výrobný a montážny priestor + gáter ( v oddelenej prístavbe ) 

- 4 samostatné vstupy do haly 

- druh podlahy - betón 

- materiál stavby - tehla 

- strecha - plechová 

- WC 2x v prízemí

- sklad 

- technická miestnosť 

- na poschodí sa nachádza veľká zasadacia miestnosť + kancelárie 

- sklad, prípadne kancelária s výhľadom do celej haly  

- WC 2x na poschodí

- šatňa pre zamestnancov so samostatnou sprchou a WC 

Kúrenie je v hale zabezpečené elektrickým vykurovaním ( v prípade záujmu o prívod plynu, je to možné, nakoľko sa vedľa objektu nachádza vedenie). Kanalizácia je zabezpečená  vlastnou žumpou. Prívod elektriny 220/380 V. Voda obecná. Dvere a okná z časti nové a ostatné pôvodné. 

Nádvoria objektu sú oddrenážované. V celom ponúkanom objekte sa nachádzajú rôzne zariadenia, stavebné, montážne vybavenie a materiál, náradia a pod., ktoré môžu byť predmetom predaja a ceny po dohode s majiteľom. Nehnuteľnosti sa nachádzajú na okraji mesta Stará Turá v priemyselnej časti, kde sa nachádza viacero firiem s rôznym obchodným zameraním. Celý objekt je oplotený. Vstup do objektu je možný z dvoch prístupových miest - vo fotogalérii s označením vstup A a vstup B.  

Parkovanie priamo v objekte. 

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie  uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike. Vybavíme poistenie nehnuteľnosti.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.