Na predaj zabehnutá čistiareň s práčovňou v meste Myjava

350 000€
Rozloha pozemku
2.192 m2
Po rekonštrukcii
r. 2008
Práčovňa a čistiareň
v prevádzke
V cene
2 x Mercedes dodávka
V cene
3 x zánovný byt
Parkovacie miesta
áno
Podrobnejšie informácie
osobne
Mám záujem

Na predaj zabehnutá čistiareň s práčovňou v meste Myjava

350 000€

DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj zabehnutú prevádzku ČISTIAREŇ a PRÁČOVŇU v cene spolu s 3 zánovnými bytmi a 2 pojazdnými mercedesmi. Rozloha pozemku celkom 2.192 m2. Nachádza sa na ul. Tehelnej v Myjave.

Ideálne pokračovať v prevádzke - možný TIP: možné využite aj na iné účely -prenájom bytov, iná prevádzka, výroba, autoservis......

VÝHODY:

* prevádzka je zabehnutá

* v cene s komplet vybavením

* v cene 2 x Mercedes dodávky

* v cene 3 zánovné byty

* pozemok 2.192 m2 ( nájomníci bytov si môžu pestovať vlastnú zeleninu,   bylinky, ovocie)

* byty majú samostatné kúrenie

* pre nového majiteľa stáli zákazníci - posun kontaktov

* v prípade záujmu aj so zamestnancami

* vo dvore parkovanie pre viac automobilov

* v cene garáž ( tzv. škrupina) a 2 x unimobunka

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2008, kedy bola menená nová strecha, nové okná, podlahy, všetky IS rozvody boli menené, boli vybudované 3 privátne bytové jednotky pre zamestnancov.

Objekt sa skladá: 

* 2 x 2 izbové byty, jeden s terasou a druhý s balkónom, rozloha bytu 55 m2

* 1 x väčší 4 izbový byt so samostatným schodiskom ( vhodný na bývanie pre              budúceho majiteľa) k bytu prináleží terasa, rozloha bytu 81 m2

Byty majú samostatné plynové kúrenie.

Objekt sa ďalej skladá z priestorov na prevádzku čistiarne a práčovne. V počte 8 miestností ( 6 x prevádzkové haly s kompletným - funkčným vybavením potrebným na prevádzku čistiarne a práčovne, 2 x sklad, 1 x miestnosť na príjem špinavej bielizne, 1 x miestnosť na čistú bielizeň....). Ďalej z kancelárie, šatne, kuchynky, jedálne, sociálnych zariadení - pánske a dámske WC + sprchy. V suteréne budovy sa nachádza veľká dielňa a kotolne. 

Nakoľko sa nehnuteľnosť permanentne využíva budú potrebné opravy zodpovedné bežnému užívaniu a opotrebeniu.

Inžinierske siete:

- plyn

- elektrina nová

- kanalizácia mestská

- vodovod mestský

Nehnuteľnosť je jednou stranou spojená s druhou budovou. Nijako to však nenarúša plynulý chod ponúkanej nehnuteľnosti.

VIAC INFORMÁCII - možnosť zníženia kúpnej ceny o 60.000 EUR - osobne na obhliadke.

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

0902 477 029

Myjava

Myjava je okresné mesto, ktoré sa nachádza v západnej časti Trenčianskeho kraja, 50 km od krajského mesta Trenčín.

V meste sa nachádza autobusová a vlaková stanica. Námestie mesta prešlo krásnou inováciou a pôsobí veľmi moderne. V meste sa nachádza viacero bánk, obchodné domy LIDL, BILLA, TESCO. V centre mesta je umiestnený hotel Štefánik, ktorý určite stojí za návštevu, buď reštaurácie, ubytovania alebo wellness. V meste sa nachádzajú aj priemyselné parky a výroba rozmanitého zamerania . Na okraji mesta je umiestnená NEMOCNICA s poliklinikou. Pre milovníkov plávania je k dispozícii krytá plaváreň a vonkajší bazén. Myjava je známa Folklórnymi slávnosťami, ktoré sa každoročne v meste konajú.Počet obyvateľov je približne 13000. V meste je veľa príjemných kaviarní, obchodíkov a reštaurácii. 

" Mesto má osobitý ráz, nezameniteľnú históriu a viacero špecifických čŕt, jedinečných v celoslovenskom meradle.Na úvod treba poznamenať, že rozvoj mesta Myjavy, ešte korektnejšie ako pri iných mestách podobnej veľkosti na Slovensku, nemôžeme oddeľovať od vývoja jej okolia, vidieckeho zázemia. Práve tento vidiecky priestor dáva regiónu a následne mestu Myjava ako jeho prirodzenému centru, nezameniteľnú pečať. Tento vidiecky priestor kopaničiarskeho charakteru úzko súvisí s prírodnými podmienkami tejto oblasti. Myjavská pahorkatina tvorí v podstate medzihorie medzi chrbtami Malých a Bielych Karpát. Má charakter nevysokých, avšak značne rozčlenených pahorkov, kde absentujú výraznejšie údolia a chrbty. Tieto prírodné danosti, okrem iných faktorov, výrazným spôsobom ovplyvnili osídlenie tohto priestoru, ktoré dostalo rozptýlený charakter. Ako áno, ako nie, aj v priestore s rozptýleným charakterom osídlenia sa časom utvorí prirodzené centrum, kde sa koncentrujú činnosti a služby regionálneho významu. Práve takýmto centrom sa stala Myjava."

Zdroj: https://www.infoweby.sk/referaty/299-myjava