Na PRED-prenájom byt v novostavbe možnosť aj s parkovaním - Stará Turá

440€
Novostavba
áno
1 izbový
áno
Loft
áno
Balkón
áno
Pivničná kobka
áno
Parkovanie
podľa dohody
Výťah
áno presklený
Mám záujem

Na PRED-prenájom byt v novostavbe možnosť aj s parkovaním - Stará Turá

440€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. Vám ponúka na prenájom novučký 1 izbový byt s loftovou časťou na spanie ( v ponuke bude aj byt bez loftu). Byt je vybudovaný v zmysle industriálneho štýlu a ocenia ho prívrženci tejto nadčasovej línie výstavby. Súčasťou bytu je aj väčší balkón a pivničná kobka. Kto bude mať záujem o parkovacie státie v prízemí budovy je možnosť si ho zarezervovať k bytu. 

Bytový dom je celkovo vybudovaný v modernom štýle. Použité sú najkvalitnejšie materiály. Dominantným prvkom je aj presklený výťah :-)

Rozloha bytu je 30 m2 + 12 m2 časť na spanie + parkovacie státie 12 m2. Celkom 54 m2.  

VÝHODY BYTU:

* maximálne pohodlný prístup bez nutnosti použiť schody ( z garážového parkovacieho miesta v prízemí výťahom až k bytu), ocenia mamičky s kočíkmi alebo starší ľudia 

* vysoké bezpečie v bytovom dome, kontrola spoločných priestorov kamerovým systémom 

* novostavba   

* výborná lokalita   

* podlahové kúrenie (regulovateľné priamo z bytu - nájomník si vie regulovať teplotu vykurovania priamo v byte) 

* pivničná kobka

* priestranná loggia kde sa zmestí posedenie aj kvetináče na pestovanie byliniek a pod.  

* v cene s novou kuchynskou linkou a spotrebičmi  

* žalúzie na diaľkové ovládanie 

* klimatizácia - v niektorých bytoch     

* SMART technológie v celom bytovom dome  

* odkladací priestor na poštové zásielky ( v prípade, ak budete odcestovaný zadáte doručovateľovi jednoducho kód, ktorý mu sprístupní priestor na odloženie Vašej zásielky) 

* zaujímavosťou je presklený výťah v zadnej časti bytového domu, ktorý je umiestnený zvonku - návrat alebo príchod domov vie byť spríjemnený pekným výhľadom :-) 

* možnosť k bytu prenajať si parkovacie státie v garážovej časti v prízemí domu -  cena 59,- EUR/ 1 mesiac

* občianska vybavenosť  

* v prípade záujmu je možnosť byt za príplatok vybaviť aj automatickou práčkou a pod., dohoda s majiteľom je možná

Byt celkovo pozostáva zo vstupnej chodby s bezpečnostnými dverami, kúpeľne so sprchovým kútom a WC, ďalej kuchyne spojenej s obývacou izbou, so vstupom na balkón. Na poschodí sa nachádza loftová časť určená na vybudovanie spálne. K bytu prináleží pivničná kobka.  

Pre inšpiráciu sme priložili ešte 3D vizualizáciu ako byt môže vyzerať, keď sa bude obývať. Uvedené zariadenie nie je súčasťou prenájmu - slúži len pre inšpiráciu a predstavu budúceho nájomníka.  

Náklady/ varianty:   

a) Mesačné náklady vrátane energií bez parkovacieho státia: 440,- EUR / mesiac     

b) Mesačné náklady vrátane energií s parkovacím státím: 499,- EUR / mesiac     

DEPOZIT: 2 x výška nájomného    

Poplatok pre RK: podľa variantu ( jednorazový poplatok, vo výške jedného mesačného prenájmu )   

Poznámka:    

* byt bude k dispozícii začiatkom roku 2024 

* ku dňu odovzdania bude v byte dokončená nová kuchynská linka na mieru   

* k dispozícii bude viacero týchto bytových jednotiek - tak ak máte záujem ohláste sa čo najskôr a zarezervujte si váš nový domov - budete mať výhodu výberu poschodia a svetovej strany :-)

Kancelária Dom Reality  s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene je zahrnuté vyhotovenie nájomných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti a protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.