Ponúkame na prenájom vybavenú zubnú ambulanciu v Starej Turej

890€
K dispozícii v cene
WC, kuchynka, čakáreň
test
test
Vhodné
Dentálnu hygienu
Prenájom cena/ mesiac
990 EUR
DEPOZIT
990 EUR
Ordinácia k dispozícii
Po 13 tej hodine
Mám záujem

Ponúkame na prenájom vybavenú zubnú ambulanciu v Starej Turej

890€

DOM Reality s.r.o. ponúka na prenájom zubnú ambulanciu kompletne a moderne vybavenú. Nachádza sa v tichej lokalite mesta Stará Turá na ul. Hviezdoslavovej v prízemí rodinného domu. Aktuálne sa využíva majiteľom v čase do 13.00 hod. prenájom je k dispozícii po 13 tej hodine ( každý deň - možnosť dohody v čase dovolenky majiteľov aj celodenne)  v prípade záujmu až do večerných hodín - záleží na dohode s majiteľmi. Cena prenájmu je 990 EUR / mesiac vrátane energií.

Zubná ambulancia je k dispozícii novému nájomníkovi kompletne. K ordinácii prináleží čakáreň pre pacientov, chodba, WC ( + WC bezbariérové), prístup do nehnuteľnosti je bezbariérový. Ďalej je k dispozícii spoločná kuchynka. 

Ordinácia je vybavená zubnou súpravou zn.: DIPLOMAT DL 210 s kreslom taktiež zn. DIPLOMAT  DE 20. Ide o modernú zubnú súpravu, ktorá spĺňa všetky požiadavky na kvalitnú a pohodlnú prevádzku dentálnej hygieny. Taktiež zabezpečuje pohodlne strávený čas pre pacienta v zubárskom kresle. 

Zubná súprava je k dispozícii aj s jej príslušenstvom. Ordinácia je ďalej vybavená lekárskou pracovnou stoličkou, skrinkami, pracovným pultom, odkladacím priestorom, ultrazvukovou čističkou, sterilizátorom ( horkovzdušným), autoklavom EUROPA B XP, baličkou na stomatologické nástroje, PROPHY UNIT Microplisher ( zariadenie na pieskovanie) a iné. 

V ordinácii je možnosť si sledovať obsadenosť čakárne, prípadne monitorovať akútny stav pacienta v čakárni kamerovým systémom umiestneným priamo v ordinácii. Taktiež vstup do nehnuteľnosti.

Všetko vybavenie je v cene prenájmu vrátane energií. Okrem materiálu, ktorý bude k výkonu svojej profesie potrebovať dentálna/y hygienička/nik. 

Ordinácia pôsobí veľmi moderne, čisto a majitelia sú veľmi príjemní :-)

Po dohovore s majiteľmi je možnosť dlhodobého prenájmu, prípadne možnosť zmeny hodín, ktoré sú aktuálne k dispozícii.

DEPOZIT: 990 EUR

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie  zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na nájomných zmluvách a odovzdávací protokol.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

0902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.