Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Starej Turej

113 000€
Bytový dom
po rekonštrukcii
Rozloha
60 m2
Počet miestností
3
Balkón
áno
Nový výťah
áno
So zariadením
áno
Parkovanie
pri bytovom dome
Mám záujem

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Starej Turej

113 000€

Naša realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt  s balkónom o rozlohe 60 m2. Byt je po čiastočnej  rekonštrukcii - pôsobí veľmi útulne a domácky. Nachádza sa v centre mesta Stará Turá, ide o byt, ktorý sa nachádza v strategickej lokalite, tzv.,,všade blízko,, - materská škola, základná škola, poliklinika (doslova cez cestu).

Byt je v ponuke s väčšinovým zariadením alebo dohodou. Byt sa nachádza na 2. poschodí, bytový dom má nový výťah, fasádu + zateplenie a rekonštrukciu interiéru, vchodových dverí, poštových schránok a elektr. zvončekov. 

VÝHODY:  

* okamžite k dispozícii bez investícii ( zariadenie, základné veci ako TV, práčka, chladnička a mnoho iného všetko v cene)

* vynikajúca poloha

* balkón 

* 2 x murovaná komora

* v byte je zavedený Skylink

Zrekonštruované aktuálne:   

* zrekonštruované bytové jadro

* plávajúce podlahy

* menené interiérové a exteriérové dvere

* plastové okná v byte

* bytový dom - fasáda

* nový výťah

* zateplenie bytového domu 

* zánovná kuchynská linka

Byt pozostáva z predsiene, kde sa nachádza 2x murovaná komora, kúpeľne spojenej s WC, obývacej miestnosti so vstupom na balkón, kuchyne, z ktorej je takisto vstup do obývacej miestnosti a 2 ďalších samostatných izieb. Rozloha bytu 60 m2. Súčasťou bytu je aj pivnica.

V blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, poliklinika, lekáreň, COOP Jednota, TESCO, BILLA,.....               

Parkovanie priamo pri bytovom dome.   

Kancelária Dom Reality 369  s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene je zahrnuté vyhotovenie kúpnych zmlúv, všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti a potrebný právny servis + protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.