Služby pre kupujúcich

Vybavenie úradov

Stojíme po Vašom boku aj v deň podpisu Kúpnej zmluvy, ideme s Vami na matriku a dozeráme na celý priebeh. Dozeráme aj na to aby malo všetko svoju správnu postupnosť. Šetríme Váš čas, ktorý by ste zbytočne strávili po úradoch.

Až po odovzdanie kľúčov

Posledný deň je jedným z najdôležitejších kedy Vám nielen odovzdáme kľúče ale za našej účasti Vám aj bezpečne zmluvne protokolárne odovzdáme Vašu vytúženú nehnuteľnosť.

Financovanie

Radi pomôžeme aj v oblasti financovania Vami vybranej nehnuteľnosti a zabezpečíme kontakt na znalca, za účelom vypracovania znaleckého posudku. Vybavíme celý proces pri získaní hypotekárneho úveru.

Právna ochrana

Právna ochrana začína dôkladnou kontrolou listu vlastníctva, katastrálnej mapy a presnou identifikáciou kupovanej nehnuteľnosti. Kúpne zmluvy, Návrhy na vklad a iné potrebné dokumenty Vám pripraví náš advokát - 100% právna ochrana.

Profesionálne obhliadky

Pri obhliadke Vás naši realitní makléri upozornia na všetky výhody ale i riziká spojené s danou nehnuteľnosťou. Naši realitní makléri sú Vám k dispozícií doslova nonstop. Pracujú počas víkendov i sviatkov. V našej realitnej kancelárií čas nenaťahujeme ale efektívne využívame!

Prieskum trhu

Podľa Vami zadanej predstavy urobíme prieskum trhu a vyberieme pre Vás vhodné ponuky, ktoré sú aktuálne na trhu dostupné. Často aj z ponúk, ktoré nie sú verejné.

Vizualizácia interiéru

Nemáte dostatočnú predstavivosť vidieť ako by mohol Váš vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii? Nevadí vďaka moderným technológiám Vám prostredníctvom pc dokážeme toto všetko ukázať.

Služby pre predávajúcich

Kúpne zmluvy, Zmluvy o budúcej zmluve, Návrhy na vklad a inú dokumentáciu potrebnú k bezpečnému predaju Vašej nehnuteľnosti zabezpečujeme prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie, vďaka čomu vieme poskytnúť 100% právnu ochranu.

Fotografie, videá a zaujímavý text sú neodmysliteľnou súčasťou pri predaji nehnuteľnosti. Stále pracujeme na nových možnostiach prezentácie. Pri každom nábore je u nás samozrejmosťou zachytiť v každej fotke to najkrajšie, čo dané miesto ponúka a to je zárukou úspechu.

Pre našich klientov vybavíme všetko čo sa týka katastrálneho odboru, komunikácie s advokátom, v prípade potreby s geodetom, s odborom výstavby v danej lokalite. Pomôžeme pri legalizácií nelegálnych stavieb, prepis energií je u nás samozrejmosťou. Pomáhame vybaviť všetko potrebné pri predaji Vašej nehnuteľnosti.

Vieme Vám pri preverení množstva faktorov nastaviť cenu nehnuteľnosti tak, aby zodpovedala danej lokalite a zároveň aby ste boli maximálne spokojní. Dokonale poznáme realitný trh v lokalite Stará Turá a okolie, kde sme predali množstvo nehnuteľností.

Homestaging vyzdvihuje klady nehnuteľnosti, robí ju atraktívnejšou, priam priťahuje potencionálnych kupujúcich. Je to spôsob, ako úspešne a profesionálne pripraviť nehnuteľnosť k predaju/prenájmu.

Ušetríme Váš čas od zbytočných obhliadok. Naši realitní makléri sú k dispozícií doslova nonstop. Pracujú počas víkendov i sviatkov. V našej realitnej kancelárií čas nenaťahujeme ale efektívne využívame.

Vkladom do katastra prípad nekončí. Pripravíme Protokol o prevzatí, pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií.

Ostatné služby

Určenie trhovej hodnoty

  • Máte záujem predať Vašu nehnuteľnosť ale neviete akú sumu je momentálne možné za ňu pýtať?
  • Potrebujete potvrdenie pre notára o trhovej hodnote nehnuteľnosti potrebné k dedičskému konaniu?

Na základe Vami poskytnutých údajov a znalosti realitných pomerov v danom regióne Vám spracujeme ohodnotenie nehnuteľnosti a vystavíme potvrdenie o jej trhovej hodnote

Finančné sprostredkovanie

  • Ste nespokojný s výškou Vašej mesačnej splátky?
  • Ste nespokojný s výškou úroku na Vašom úvere?

Vyriešime prakticky každú možnú situáciu, ktorá u klienta môže nastať

Svoju sprostredkovateľskú činnosť orientujeme na kvalitu a požiadavky našich klientov.

Ponúkame výber z množstva finančných inštitúcií, vďaka čomu vieme klientovi ponúknuť financovanie nehnuteľnosti “šité na mieru”.

Zaujali Vás naše služby? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029