Na predaj lúka na kopci s panoramatickým výhľadom 3525 m2

28 800€
Rozloha
3525 m2
Na kopci
áno
Výhľad
panoramatický
Prístup
áno
Mám záujem

Na predaj lúka na kopci s panoramatickým výhľadom 3525 m2

28 800€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj krásny slnečný a rozľahlý pozemok na kopci s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Ide naozaj o výnimočnú lokalitu - výhľad je v skutočnosti omnoho krajší ako na fotkách. Spravte si nezáväznú obhliadku a precíťte osobne tú nádheru, ktorú Vám uvedené miesto ponúka. Ak vlastníte obytné auto - dohodnite sa s nami termín a vyskúšajte si toto miesto v realite a bezplatne :-)  

Nachádza sa v Starej Turej, časť Súš. Trúfnem si nazvať uvedené miesto ako RAJ :-)  Pozemok sa nachádza na hrebeni kopca kde z jedenej strany je kataster Stará Turá a z druhej stany kataster Lubina. Takže je vidieť úžasnú prírodu - panoráma Bielych Karpát sa Vám priam otvorí na dlani. Pri pozemku sa nachádza krásny les. Umožňuje hubárčenie, turistiku alebo len prechádzky po lese :-)   

Podľa UPI mesta Stará Turá je povolená výstavba do 50 m2 ( počet stavieb do 50 m2 nie je v UP upresnený). 

Toto miesto vie byť aj prechodným domov pre milovníkov obytných karavanov :-)  

Taktiež ponúka široké možnosti využitia na podnikateľské zámery napr.:  stanové mestečko, plocha na prenájom na obytné karavany, miesto na uskutočnenie svadieb v cateringových stanoch, miesto na vybudovanie ovocného sadu a veľa iného.  

Podľa ÚPI mesta Stará Turá je na pozemku možné vybudovať hospodárske budovy, pastierske prístrešky a pod. do rozlohy 50 m2. Pozemok je orientovaný na J/V - slnečný celý deň. Nachádza sa pri mapovanej prístupovej ceste na kopci.  

IS:

 Máme k dispozícii vyjadrenie ZSE DIS o možnosti napojenia v blízkej budúcnosti na konkrétny stĺp NN.  

Je určený prevažne pre milovníkov max. súkromia s natural zameraním. Taktiež pre chovateľov a pestovateľov. Približne 900 m od pozemku pod kopcom je autobusová zastávka. Pozemok sa nachádza cca 4,5 km od Starej Turej. Ideálny pre milovníkov prírody. Zabezpečuje súkromie a pohodu. V okolí sa nachádza lyžiarske stredisko Veľká Javorina a vodná nádrž Dubník. Možnosť rybolovu, turistiky, lyžovania v okolitej prírode.   

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností. Vybavíme poistenie nehnuteľnosti.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Lubina

Obec Lubina leží na slovensko-moravskom pohraničí – v podjavorinskej oblasti. Je takmer úplne zovretá v horskej doline,ohraničenej hlavným hrebeňom Bielych Karpát zo severu a bočnými výbežkami z východu a západu. Na juh je otvorený výhľad na končiace sa Malé Karpaty. Obec je orientovaná severojužným smerom a kopanice sú roztrúsené po svahoch bočných výbežkov. 

Dominanta obce:

Dominantu tvorí najvyšší vrch chotára a celých Bielych Karpát – Veľká Javorina (970 m n. m.). Najnižšie položené miesto je v dolnej časti obce – 256m n. m. Celú dolinu odvodňuje Kamečnica, ktorá pramení vo výške 559 m n. m. v Lubinskej. Priberá bočné prítoky, ústi do Klanečnice, ktorá sa vlieva do Váhu v Novom Meste nad Váhom.

Názov obce:

Lubina je odvodený od slovného základu „lub“ vo význame lyko, podkôrna časť listnatého stromu. Pomenovanie osady v takomto poraste - dubovom - „dubina, dubina, bude z teba Lubina“, je i základom povesti o založení obce.

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392. 

Súš

Súš je jednou z častí mesta Stará Turá v Trenčianskom kraji. Ide o osídlenie v údolí Súšarského potoka, ktorý spadá južným smerom z masívu Veľkej Javoriny k severnému okraju mesta Stará Turá. Na západe ho ohraničuje dolina Topoleckej, susedstvom na východe je pramenná časť doliny Kamečnice s kopaničiarskymi sídlami obce Lubina. 

Osídlenie má typický kopaničiarsky charakter, okolitá krajina spĺňa poľnohospodársku, lesohospodársku a rekreačno-oddychovú funkciu.Celkový počet stálych obyvateľov dosahuje niekoľko desiatok. 

Hlavná asfaltová komunikácia vychádza z mesta Stará Turá a vedie dnom doliny až k jej hornej časti. Hromadnú dopravu zabezpečuje pravidelný ale málo frekventovaný autobusový spoj.