Na predaj 10 881 m2 totálne "zašitého" pozemku s ojedinelým vstupom a časťou lesíka

139 000€
Rozloha
10881 m2
Samota
áno
Les
áno časť je súčasťou
Mám záujem

Na predaj 10 881 m2 totálne "zašitého" pozemku s ojedinelým vstupom a časťou lesíka

139 000€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj krásny slnečný a rozľahlý pozemok, ktorý je úplne " zašitý" od okolitého sveta. Mimoriadne zaujímavý je kamenný vstup cez tunel ( povolenie prechodu a prejazdu cez tunel je k dispozícii). Ideálne pre klienta, ktorý chce byť úplne mimo okolitého sveta a vytvoriť si svoj vlastný uzatvorený svet :-) Pritom kúsok do mesta, kúsok na štadión - tenisové kurty, bazén, sauna, fitness, pizzéria a úžasná reštaurácia TURÁK a vnuk. Rozloha pozemku je 10.881 m2 a nachádza sa v Starej Turej na okraji mesta. 

Odporúčame si dojednať osobnú obhliadku  a presvedčiť sa o výnimočnosti ponúkaného pozemku.

Podľa UPI mesta Stará Turá je povolená výstavba do 50 m2 ( počet stavieb do 50 m2 nie je v UP upresnený).

V prípade záujmu o časť pozemku, je po dohode možné odpredať min. od 3000 m2.

Poznámka: pozemok je podľa UPI navrhovaný v zóne v budúcnosti so zámerom výstavby rodinných domov. Takže ideálny pozemok aj ako investičný. Prípadne rekreačný alebo možnosť vybudovať záhradkársku osadu - záleží od šikovnosti nového majiteľa :-) uvádzame len ako budúcu možnosť. 

IS:

* elektrina aktuálne nie je, k dispozícii je vyjadrenie ZSE DIS o možnosti napojenia

* voda - potrebné vybudovať vlastnú studňu ( alebo sa napojiť na mestský vodovod)

* plyn - na pozemku nie je, ale je možnosť napojenia

* kanalizácia - potrebné vybudovanie vlastnej žumpy

Pozemok je ideálny pre chovateľov, ktorí chcú byť úplne mimo obyvateľstva - ale pritom na kraji mesta. Taktiež vhodné pre pestovateľov, záhradkárov, včelárov......

Mesto Stará Turá má kompletnú občiansku vybavenosť. 

Napojenie na diaľnicu smer Bratislava/ Žilina je cca 12 min. cesty autom.

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností. Vybavíme poistenie nehnuteľnosti.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.