Na predaj útulná chalúpka s hosp. budovou v Kostolnom

39 900€
Celková rozloha
870 m2
Miestnosti
2 + kuchyňa
Stav
pôvodný
Elektrina
áno
Voda
obecná
Kúrenie
tuhé palivo
WC
suché
Mám záujem

Na predaj útulná chalúpka s hosp. budovou v Kostolnom

39 900€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj útulný vidiecky domček s hospodárskou budovou v obci Kostolné, okres Myjava. K domu prináleží dvor a záhrada, za ktorou preteká potok.  Záhrada poskytuje súkromie a relax. Celková rozloha pozemku je 870 m2. 

Výhody chalúpky:   

* v cene nehnuteľnosti je aj hnuteľný majetok

* ideálne na víkendy pre ľudí, ktorí žijú v rušnom prostredí....alebo majú malé deti a chcú tráviť s nimi čas na vidieku a odovzdať im čaro a tradície našich predkov, ktoré v meste nemôžu získať :-) ale samozrejme vhodné aj na trvalé bývanie 

* v záhrade veľká vŕba a iné dreviny - za záhradou preteká potok

* WC suché

* kľud 

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave - v prípade víkendového využívania bude postačovať novému majiteľovi minimálna údržba. 

Rodinný dom sa skladá z 2 obytných miestností a kuchyne. Vo dvore sa nachádza hospodárska budova - prípadne letná kuchyňa, dielňa, hosťovský domček - kto ako potrebuje využívať. Ďalej dreváreň a miesto na posedenie. 

Záhrada je o rozlohe 870 m2. 

Pozn.: v prípade záujmu sa k domu dá vybudovať samostatný prístup a úplne sa uzatvoriť od susedov. Dom je z jednej strany spojený so susedným domom. 

Nehnuteľnosť ocenia najmä Tí, ktorí majú malé deti a chcú využiť napríklad prázdninový čas na kopaniciach " s opekačkou, grilovačkou " a všetkou tou atmosférou, ktorú vedia vyčarovať jedine kopanice a nehnuteľnosti, ktoré ešte " dýchajú" spomienkou dávnejších čias :-)   

Okolie zabezpečuje nespočetné možnosti turistiky, hubárčenia, kúsok vodná nádrž Dubník, lyžiarske stredisko Veľká Javorina, mesto Stará Turá s kompletnou občianskou vybavenosťou. 

Inžinierske siete:  

* elektrina - 220/380V 

* žumpa - trativod

* voda - obecná 

* kúrenie - tuhé palivo 

* T - com - prípojka ( aktuálne odpojená)

* v obci sa nachádza plyn v prípade záujmu o napojenie

Materiál:

* prevažné nepálená tehla

* základy kameň

* z časti pálená tehla

Podlaha:

* v kuchyni betónová

* v miestnostiach dlážkovica ( drevo)

V obci sa nachádza kostol, potraviny, detské ihrisko s parkom, obecný úrad, pošta, škola, škôlka.......

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Kostolné

Obec Kostolné leží vo východnej časti Myjavskej pahorkatiny v dolinke potoka Kostolník medzi Malými Karpatami a Bielymi Karpatami.

História:

V lokalite obce Kostolné bolo odkryté žiarové pohrebisko lužickej kultúry z mladšej doby bronzovej. Prvá písomná zmienka o tejto obci pochádza z roku 1392, kedy kráľ Žigmund daroval Čachtické panstvo spolu s 20 dedinami, medzi nimi i Kostolné (Koztolna), Ctiborovi zo Ctiboríc. 

Pamiatky:

- Evanjelický kostol

V obci sa nachádza široká občianska vybavenosť a to:

- materská škola

- základná škola

- obecný úrad

- obecná knižnica

- COOP Jednota potraviny

- reštaurácia

- zdravotné stredisko

- pošta