Na predaj murovaná chatka s panoramatickým výhľadom v Starej Turej/Súš

26 000€
Pozemok o rozlohe
410 m2
Chatka bez s.č.
25 m2
Kúrenie
kachle
Voda
áno
Elektrina
odporúčame fotovoltariku
Materiál
pálená tehla
Strecha
plechová
Stav
veľmi dobrý
Mám záujem

Na predaj murovaná chatka s panoramatickým výhľadom v Starej Turej/Súš

26 000€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na  predaj murovanú chatu v nádhernom tichom prostredí s prekrásnym výhľadom pri okraji Starej Turej, časť Súš - Brezovka. Chata má murované základy, pivnicu - jedna veľká väčšia miestnosť a dve malé komory ( ideálne na vybudovanie WC a sprchy). Na prvom poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť s kachľami a balkónom  s panoramatickým výhľadom, ktorý pocitovo pripomína výhľad ako vo Vysokých Tatrách ( skutočne očarí každého - presvedčte sa vo fotogalérii).  V podkroví je miestnosť určená na spanie alebo odloženie vecí. Chata má vlastný pozemok o rozlohe 410 m2. Rozloha chaty s balkónom je 25 m2.  

Výhody:   

* prekrásny výhľad

* krásne miesto na oddych a užívanie si víkendov v prírode, prípadne pestovanie - záhradkárčenie, grilovanie.....  

* chata je v dobrom technickom stave  

* postavená z kvalitných materiálov

* v záhrade sú vysadené jablone a hrušky

* aktuálne máme v ponuke aj susednú chatu, takáto ponuka býva ojedinele a je tým veľmi zaujímavá pre rodiny, priateľov, známych, ktorí spolu radi trávia voľné chvíle

* táto chata, je ako stvorená na vypustenie väčšej terasy, kde možno sledovať letné západy slnka s pohárom vínka v ruke alebo nočné sledovanie hviezd 

* v cene s novým geometrickým plánom

IS:  

* vodovod na pozemku   

* kanalizácia - nie  

* elektrina - vhodné vybudovať fotovoltaiku- v prípade záujmu vieme poskytnúť kontakt na zhotoviteľa)

* kúrenie zabezpečené kachľami na tuhé palivo

Pozemok:  

Vo vlastníctve o celkovej rozlohe 410 m2.

V okolí je možnosť turistiky - záhradkárska oblasť sa nachádza priamo na okraji lesa, pre milovníkov lyžovania lyžiarske stredisko Veľká Javorina, hubárčenia, rybolovu vo vodnej nádrži Dubník alebo len relax v krásnom prostredí a kľude. Prístupová komunikácia celoročne udržiavaná a spevnená. K chatke sa dá dostať z dvoch vstupov - buď cez Podkozince alebo Súš.   

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.