Na predaj chatka so stavebným pozemkom na RD NMnV

155 000€
Pozemok o rozlohe
1144 m2
Počet miestností
2
Kúpeľňa s WC
áno
Voda
obecná + studňa
Elektrina
áno
Kanalizácia
septik
Pozemok
stavebný na RD
Mám záujem

Na predaj chatka so stavebným pozemkom na RD NMnV

155 000€

DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na predaj chatu so stavebným pozemkom o celkovej rozlohe 1144 m2 ( z toho podiel na prístupe o rozlohe 145 m2) v príjemnej a tichej časti mesta Nové Mesto nad Váhom na Tematínskej ulici. Celý pozemok je krásne oplotený - na pletive je po celom pozemku natiahnutá nepriehľadná zábrana. Po obvode celého pozemku sú podhrabové dosky.  Pozemok je v územnom pláne mesta Nové Mesto nad Váhom určený na výstavbu rodinných domov. UPI k dispozícii. Aktuálne prebieha na stavebnom úrade projekt na výstavbu rodinných domov v danej lokalite. Bude riešené aj rozšírenie prístupovej komunikácie. Pozemok je zaujímavý aj na využívanie ako chata ale aj ako investičný pozemok, nakoľko ide o 3 samostatné parcele - kde je povolená výstavba rodinného domu. Záleží kto chce ako využívať. 

Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2015. Ide o zánovný objekt.

Chatka sa skladá z 2 obytných miestností ( jedna v prízemí a jedna na poschodí), kuchynského kútika, predsiene a kúpeľne. 

Nehnuteľnosť pôsobí veľmi čisto a udržiavane. Pozemok je úplná rovina - upravený, priestranný a zabezpečuje súkromie.

Poznámka: neprehliadnite 3D vizualizáciu možnej výstavby RD priamo na pozemku :-)

Inžinierske siete: 

* elektrina 220/380V

* obecný vodovod - voda po celý rok + vŕtaná studňa

* kanalizácia - septik

* kúrenie - krbové kachle na tuhé palivo

Materiál: 

- betónové základy

- chata vystavaná z dreva

- strecha plechová

- podlaha v prízemí keramická dlažba na poschodí drevo

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom je mesto na Slovensku ležiace v Trenčianskom kraji, vzdialené asi 23 km od mesta Trenčín. 

Mesto leží na strednom Považí, v severnej časti výbežku Podunajskej nížiny pri úpätí Malých Karpát. Nové Mesto nad Váhom leží na pravom brehu Váhu, na sútoku s Klanečnicou, v nadmorskej výške 195 m n. m.

História:

V miestnej časti Mnešice bolo objavené praveké sídlisko a nálezisko z paleolitu, eneolitu, popolnicové sídlisko z mladšej doby bronzovej a veľkomoravské hroby. Zo slovanskej osady sa neskôr vyvinula trhová osada vďaka dobrej polohe na križovatke ciest Považím a na Moravu s brodom cez Váh. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1253, keď Belo IV. udelil slobody mešťanom za vernosť pri tatárskom vpáde.

Pamiatky:

* Rímskokatolícky kostol Narodenia Panny Márie

* Prepoštský palác

* Evanjelický kostol

* Morový stĺp

* Kaplnka Panny Márie Šaštínskej

* Židovský cintorín s náhrobníkmi zo 16.–19. storočia

Občianska vybavenosť: 

V Novom Meste nad Váhom sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako: potraviny Kaufland, TESCO, BILLA, LIDL, škôlky, základné a stredné školy, reštaurácie, bary, drogérie, predajne elektro, lekárne, poliklinika a nemocnica taktiež autobusová a vlasková stanica.