Na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci CETUNA, Dolné Bzince

124 900€
Rozloha
7942 m2
Stavebný
áno
Výhľad
áno panoramatický
Prístupová komunikácia
asfaltová
Mám záujem

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci CETUNA, Dolné Bzince

124 900€

DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj lukratívny stavebný a slnečný pozemok o väčšej rozlohe 7942 m2. Pozemok sa nachádza v nádhernom prostredí Bielych Karpát v obci Cetuna - Dolné Bzince a ponúka budúcemu majiteľovi príjemné bývanie na kopaniciach s krásnymi výhľadmi zo všetkých strán pozemku.  Nachádza sa na okraji obce čím zabezpečuje maximálne súkromie. Lesík/ stromový porast na konci pozemku vie budúci majiteľ krásne využiť na vybudovanie posedenia v súkromí medzi stromami. 

Pozemok má šírku 38 m  a dĺžku 220 m.

Poznámka: pripravili sme pre Vás v časti vizualizácie  možný návrh stavby osadený priamo na pozemku.

VÝHODY:

* stavebný pozemok ( k dispozícii UPI obce Bzince pod Javorinou, kde je presne špecifikovaná stavebná časť pozemku a časť -  v prípade záujmu s hospodárskym zázemím)

* možnosť napojenia na elektrický stĺp kúsok od pozemku

* popri pozemku uložené vodovodné potrubie - spravuje spoločnosť TVS, a.s.

* väčšia rozloha 7942 m2 

* pozemok má v zadnej časti stromový porast

* výborná poloha  pri asfaltovej celoročne udržiavanej komunikácii

* kúsok od pozemku sa nachádza Country & Western Saloon Cetuna ( výborná kuchyňa či posedenie)  

* pre rodiny s deťmi kúsok Mini farma   

* pre lyžiarov Veľká Javorina lyžiarske stredisko   

* výborný pozemok na trvalé bývanie a zároveň napr. pre chovateľov koní, hospodárskych zvierat alebo pestovateľov  

IS:    

* voda - popri pozemku uložené potrubie spoločnosti TVS, a.s. ( potrebné preveriť možnosť napojenia) alebo  vybudovať studňu  

* plyn - NIE   

* elektrina - možnosť napojenia na stĺp ( kúsok stĺp)

* kanalizácia - NIE   

Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 14 km od pozemku.

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Cetuna

Dedinka Cetuna leží severozápadne od Nového Mesta nad Váhom v údolí potoka Vrzávka, ktorý pramení v masíve Veľkej Javoriny najvyššieho vrchu Bielych Karpát. Je to prírodná pamiatka v správe štátnej ochrany prírody Biele Karpaty. 

Pamiatky:

- miestna zvonica 

- pamätník SNP

Nájdete tu tiež vyhľadávanú reštauráciu Country & Western Saloon Cetuna.

Tip na výlet:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/bzince-pod-javorinou

- lyžiarske stredisko Veľká Javorina

- MiniFARMA

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Bzince pod Javorinou

Obec Bzince  pod Javorinou  leží v malebnom kraji pod najvyšším vrchom Bielych Karpát - Javorinou (970 m n/m).

Pamiatky:

Pamätná izba Ľudmily Podjavorinskej - pamiatke známej spisovateľky kníh pre deti Ľudmile Riznerovej - Podjavorinskej je venovaná Pamätná izba v rodnom dome autorky v Bzinciach pod Javorinou. K najznámejším dielam “tety” Ľudmily patria rozprávky “Čim Čim”, ”Zajko -Bojko”, “Medový hrniec” a ďalšie. Okrem spomienok na život a dielo známej literátky, sa môže návštevník zoznámiť i s ľudovou kultúrou a tradíciami tejto rázovitej obce.

Evanjelický kostol a.v. z roku 1795

* Kostol sv. Michala archaniela z rokov 1332- 1337

* Pamätná tabuľa Rudolfa Macúcha z roku 1993

História:

Obec Bzince pod Javorinou je obec pomerne stará. Už v roku 1215 sa stala samostatnou obcou. Tento kraj bol síce osídlený už pred rokom 1215, ale toto osídlenie nemalo ešte charakter samostatnej obce. Šlo o sídliská, ktoré svoje správne centrum mali v Novom Meste nad Váhom, nazývanom Regia Villa alebo Nova Villa. V Novom Meste bol aj jediný kostol pre celý tento kraj. 

V 12. storočí začali Bzince natoľko rásť, že sa vytvárala pôda pre zriadenie samostatnej obce, ktorá by bola nezávislá od Nového Mesta. A tu rozhodujúcim bodom bolo postavenie vlastného rímskokatolíckeho kostola v roku 1215, ktorý bol zasvätený sv. Michalovi Archanjelovi. 

K občianskemu a cirkevnému osamostatneniu Bziniec ako svojbytnej obce prispela najmä skutočnosť, že v obci sa usídlil mníšsky rytiersky rád templárov. A práve oni postavili gotický kostol, ktorý bol konsekrovaný až v roku 1776. 

V obci Bzince pod Javorinou sa nachádza široká občianska vybavenosť ako napríklad: základná škola, materská škola, pošta, obecný úrad, zdravotné stredisko,knižnica, nákupné stredisko, reštaurácia, kaviereň, kaderníctvo,...