Na predaj ovocný sad v Starej Turej

11 900€
Rozloha
2262 m2
Oplotený
nie
Výhľad
na celé mesto
Samota
áno
Prístup
áno
Ovocné stromy
jablone a slivky
Mám záujem

Na predaj ovocný sad v Starej Turej

11 900€

Ponúkame na predaj  pozemok - ovocný sad. Nachádza sa za záhradkárskou oblasťou Chrástnaná a je úplne osamote s nádherným výhľadom na celé mesto Stará Turá. Celková rozloha pozemku je 2262 m2.

Sad je ideálny pre Staroturancov, ktorí bývajú v byte a radi by počas víkendov trávili viac času v prírode a pritom  boli kúsok od domova :-)

Okolie je obklopené z časti ihličnatým lesíkom a poliami. Pozemok je mierne svahovitý s prístupovou komunikáciou ( prístup je z časti asfaltová komunikácia a z časti spevnená - "vyjazdená" poľná cesta). Vo fotogalérii je priložený návrh vybudovania záhradnej chatky. 

V sade sa nachádzajú ovocné stromy a to jablone a slivky ( aktuálne sad plný ovocia).

Výhody: 

* čistá samota a pritom kúsok do mesta

* maximálne súkromie 

* mapovaná prístupová komunikácia - možnosť prístupu autom až k pozemku 

* RAJ pre milovníkov samoty a prírody- žiaden sused v dohľade:-)

Poznámka: 

* pozemok nie je ohradený

* časťou pozemku prechádza vzduchom VN

Ide o starší sad, ktorý v posledných rokoch nebol udržiavaný. 

  IS:   

* voda - potrebné vybudovať studňu  

* plyn - NIE  

* elektrina - opodiaľ pod uvedenou parcelou sa nachádza časť s budúcou výstavbou rodinných domov - potrebné preveriť možné napojenie z tejto časti

* kanalizácia - NIE  

Pozemok umožňuje množstvo využitia danej polohy  pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a pod. 

Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 26 km od pozemku.  

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.