Na predaj pozemok o rozlohe 3586 m2 v Starej Turej

6 000€
Rozloha
3586 m2
Prístup
asfaltová komunikácia
Elektrina
kúsok stĺp
Voda
potrebné studňu
Plyn
v obci nie je
Slnečný
áno celý deň
Výhľad
nádherný
Súkromie
maximálne
Mám záujem

Na predaj pozemok o rozlohe 3586 m2 v Starej Turej

6 000€

Naša realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj krásny pozemok na polosamote, ktorý sa nachádza 1,5 km od vodnej nádrže Dubník  a má nádherný výhľad na okolitú prírodu. Nachádza sa v Starej Turej časť Papraď.  Je o rozlohe 3.586 m2. 

VÝHODY:  

* väčšia rozloha 3.586 m2  

* nádherný výhľad 

* polosamota ( v dnešnej dobe ocení snáď každý, kto chce tráviť čas v prírode a bez kontaktu s ľuďmi) 

* v obci je obecný vodovod - potrebné zistiť možné napojenie 

* veľa možností na využitie voľného času: včelárstvo, vybudovanie sadu, turistika, meditácie, jóga, zber liečivých byliniek, hubárčenie v okolitých lesoch, stanovanie, ideálne na piknik, relax.......kúsok k vodnej nádrži Dubník 

* možnosť využitia na menší mobilný príbytok  alebo malú záhradnú chatku ( v danej lokalite nie je aktuálne možná výstavba rodinného domu - možno časom) 

* pozemok je umiestnený pri ceste, ktorá je asfaltová, celoročne udržiavaná

* elektrina - kúsok stĺp 

* podľa UPI mesta možnosť výstavby hospodárskej budovy, pastierskeho prístrešku a pod, teda ideálne aj pre chovateľa

* ak sa Vám páči priložená vizualizácia chatky zabezpečíme vám taktiež jej vyhotovenie

Pozemok je určený pre milovníkov prírody a maximálneho súkromia nakoľko ide o pozemok, ktorý sa nachádza v okrajovej časti obce, kde je príroda ešte " nedotknutá". Je v rozmere cca 13 m šírka a 227 m dĺžka.

Upozornenie: cez časť pozemku vedie VN

Poznámka: vo fotogalérii sú vložené návrhy 3D vizualizácie chatky

V obci Papraď sa nachádza vlaková a autobusová zastávka. Občerstviť sa môžete v pohostinstve, ktoré sa nachádza v strede obce.Pozemok je rovinatý a slnečný. Pozemok je určený hlavne pre ľudí, ktorí vyhľadávajú oddych mimo mesta, hľadajú ticho, relax, romantiku a súkromie. V okolí sú krásne lesy vhodné na hubárčenie, turistiku.......  

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Papraď

Papraď je mestská časť Starej Turej, ležiaca 2 km západne od mesta. Je najväčšou mestskou časťou Starej Turej, žije tu asi 415 obyvateľov. 

Nachádza sa tu dom kultúry, domov opatrovateľských služieb, železničná zastávka, potraviny a pohostinstvo krčma. 

Pôsobí tu taktiež dobrovoľný hasičský zbor.

Od roku 1852 do roku 2004 tu pôsobila aj základná škola-málotriedka.

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.