Na predaj pozemok o rozlohe 932 m2 Nová Ves nad Váhom

8 900€
Rozloha
932 m2
Rovinatý
áno
Pri lese
áno
Mám záujem

Na predaj pozemok o rozlohe 932 m2 Nová Ves nad Váhom

8 900€

Naša realitná kancelária DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na predaj pozemok na polosamote, ktorý sa nachádza v obci Nová Ves nad Váhom. Pozemok je o celkovej  rozlohe 932 m2.

 VÝHODY:    

* polosamota  

* využitie daného pozemku:  včelárstvo, vybudovanie sadu, záhrady, chov domácich zvierat, pestovanie,.....

Pozemok je určený pre milovníkov krásnych výhľadov, nakoľko ide o pozemok, ktorý sa nachádza v okrajovej časti obce pri lese.

Pozemok je v rozmere cca 9 m šírka a 116 m dĺžka. 

Pozemok je rovinatý a slnečný. 

V obci je vybudovaný športový areál s dvoma futbalovými ihriskami, zastrešené multifunkčné ihrisko s umelou trávou a taktiež tenisový kurt s antukovým povrchom. Na možnosť využitia voľného času, možno použiť aj sústavu horských ciest začínajúcich v Novjanskej doline, ktorými sa môžete dostať do vyhľadávaných lokalít Považského Inovca. 

Obec Nová Ves nad Váhom sa nachádza cca 9km od mesta Nové Mesto nad Váhom s kompletnou občianskou vybavenosťou. 

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom je mesto na Slovensku ležiace v Trenčianskom kraji, vzdialené asi 23 km od mesta Trenčín. 

Mesto leží na strednom Považí, v severnej časti výbežku Podunajskej nížiny pri úpätí Malých Karpát. Nové Mesto nad Váhom leží na pravom brehu Váhu, na sútoku s Klanečnicou, v nadmorskej výške 195 m n. m.

História:

V miestnej časti Mnešice bolo objavené praveké sídlisko a nálezisko z paleolitu, eneolitu, popolnicové sídlisko z mladšej doby bronzovej a veľkomoravské hroby. Zo slovanskej osady sa neskôr vyvinula trhová osada vďaka dobrej polohe na križovatke ciest Považím a na Moravu s brodom cez Váh. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1253, keď Belo IV. udelil slobody mešťanom za vernosť pri tatárskom vpáde.

Pamiatky:

* Rímskokatolícky kostol Narodenia Panny Márie

* Prepoštský palác

* Evanjelický kostol

* Morový stĺp

* Kaplnka Panny Márie Šaštínskej

* Židovský cintorín s náhrobníkmi zo 16.–19. storočia

Občianska vybavenosť: 

V Novom Meste nad Váhom sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako: potraviny Kaufland, TESCO, BILLA, LIDL, škôlky, základné a stredné školy, reštaurácie, bary, drogérie, predajne elektro, lekárne, poliklinika a nemocnica taktiež autobusová a vlasková stanica.


Nová Ves nad Váhom

Obec Nová Ves nad Váhom leží v severnej časti považského výbežku Podunajskej roviny pri západnom úpätí Považského Inovca. Nadmorská výška v strede obce je 180 m n. m.

 Západnú odlesnenú časť chotára tvoria riečne uloženiny, medzi ktorými preteká rieka Váh a východnú zalesnenú dubovo-hrabovými porastmi druhohorné horniny. 

 Počet obyvateľov obce je v súčasnosti 537 a nachádzajú prácu predovšetkým v okolitých mestách a v novovybudovaných firmách na výrobu nápojov, automobilového priemyslu, distribúcia a doprava tovaru v blízkom okolí. 

Poslednými desaťročiami prešla obec významnými rozvojovými zmenami, ku ktorým patrí vybudovanie vodovodu, plynofikácie a odkanalizovanie obce. Taktiež budovanie diaľnice.   

V obci je vybudovaný športový areál s dvoma futbalovými ihriskami, zastrešené multifunkčné ihrisko s umelou trávou a taktiež tenisový kurt s antukovým povrchom.Na možnosť využitia voľného času, možno použiť aj sústavu horských ciest začínajúcich v Novjanskej doline, ktorými sa môžete dostať do vyhľadávaných lokalít Považského Inovca.

Pamiatky:

* Rímsko-katolícky kostol sv. Martina

* Fara rímsko-katolícka

* Kaplnka 

* Židovský kostol / synagóga

* Ľudová škola

* Obecná knižnica

* Kultúrny dom