Na predaj pozemok pod mobilný dom so sadom Dolné Sŕnie

23 000€
Celková rozloha
3005 m2
Ovocné stromy
áno
Chatka
áno nedokončená
Mám záujem

Na predaj pozemok pod mobilný dom so sadom Dolné Sŕnie

23 000€

Naša realitná kancelária DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na predaj udržiavaný sad s rozostavanou budovou ( chatou s pivnicou vystavanej z pálenej tehly)  - ktorá sa dá ľahko odstrániť a na uvedenom mieste umiestniť napr. mobilný alebo kontajnerový dom. Ide o úplne pôvodný stav ( nehnuteľnosť nie je zapísaná na LV). Nachádza sa na okraji obce. V sade sú vysadené jablone, hruška, čerešňa a majestátne veľké orechy. Zadná časť pozemku pripomína skôr park :-)

Ideálne pre včelára alebo ľudí, ktorí sú z Nového Mesta nad Váhom a túžia relaxovať vo voľných chvíľach mimo mesta - NMnV je vzdialené približne 3 km od sadu. Samozrejme ocenia aj záujemci z iných miest :-)

Pozemok je o celkovej  rozlohe 3005 m2.   

VÝHODY:    

* väčšia rozloha 3005 m2 

* veľmi príjemné prostredie 

* polosamota  

* ovocné stromy

* využitie daného pozemku na umiestnenie napr. mobilného domu na kolesách ( viď. fotogalériu )

Pozemok je v rozmere cca 23 m šírka a 117 m dĺžka.  

Upozornenie: prístupová komunikácia je cez susednú parcelu a je ošetrená vecným bremeno prechodu vo vyznačenej šírke prístupu 4 m ( viď foto)

Pozemok je rovinatý a slnečný.  

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom je mesto na Slovensku ležiace v Trenčianskom kraji, vzdialené asi 23 km od mesta Trenčín. 

Mesto leží na strednom Považí, v severnej časti výbežku Podunajskej nížiny pri úpätí Malých Karpát. Nové Mesto nad Váhom leží na pravom brehu Váhu, na sútoku s Klanečnicou, v nadmorskej výške 195 m n. m.

História:

V miestnej časti Mnešice bolo objavené praveké sídlisko a nálezisko z paleolitu, eneolitu, popolnicové sídlisko z mladšej doby bronzovej a veľkomoravské hroby. Zo slovanskej osady sa neskôr vyvinula trhová osada vďaka dobrej polohe na križovatke ciest Považím a na Moravu s brodom cez Váh. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1253, keď Belo IV. udelil slobody mešťanom za vernosť pri tatárskom vpáde.

Pamiatky:

* Rímskokatolícky kostol Narodenia Panny Márie

* Prepoštský palác

* Evanjelický kostol

* Morový stĺp

* Kaplnka Panny Márie Šaštínskej

* Židovský cintorín s náhrobníkmi zo 16.–19. storočia

Občianska vybavenosť: 

V Novom Meste nad Váhom sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako: potraviny Kaufland, TESCO, BILLA, LIDL, škôlky, základné a stredné školy, reštaurácie, bary, drogérie, predajne elektro, lekárne, poliklinika a nemocnica taktiež autobusová a vlasková stanica.