Na predaj projekt stodoly + stavebné povolenie + pozemok o rozlohe 8138 m2

113 800€
Rozloha stavby
156 m2
Rozloha parkovania
172 m2
Stavebné povolenie
áno v cene
Projektová dokumentácia
áno v cene
Rozloha pozemku
8138 m2
Mám záujem

Na predaj projekt stodoly + stavebné povolenie + pozemok o rozlohe 8138 m2

113 800€

DOM REALITY  s.r.o.  ponúka na predaj  projekt STODOLY + stavebné povolenie + pozemok o rozlohe 8 138 m2 , ktorý  ponúka budúcemu majiteľovi ojedinelý výhľad na Čachtický hrad - nikým a ničím nerušenú príjemnú panorámu okolitej prírody. Priamo na pozemku je časť stromového porastu - lesík. Nachádza sa kúsok od hory v Starej Turej, časť Súš - Trávniky vo vyhľadávanej časti mesta Stará Turá. 

Poznámka:  možná spolupráca ako investičný projekt s majiteľmi pozemku, kde by investor stavby nemusel pozemky kupovať ale by vystaval nehnuteľnosť- projekt určený na krátkodobý prenájom za účelom pasívneho príjmu

Vo fotogalérii sme použili krásny projekt od architektky  Laury Alvarez, zdroj internet:  EARCH.CZ - takto môže vyzerať budúca stavba. K dispozícii máme aj iné možné vizuály, v prípade záujmu zašleme

Pozemok je veľmi pekne umiestnený - pocitovo ponúka absolútnu slobodu a kľud. 

Súčasťou ceny je aj projektová dokumentácia, právoplatné stavebné povolenie a platná zmluva o pripojení na elektrinu.

Vyňaté plochy pod stavbu a parkovanie sú o celkovej rozlohe 328 m2. ( Budova 156 m2 a parkovacie státie ( prípadne iná budova alebo stajne) 172 m2)

Ideálne miesto pre chov koní, oviec, pestovanie alebo len oddych. 

Vo fotogalérii sa nachádza reálny projekt na povolenú stavbu, ktorý je priamo osadený na pozemku v danom prostredí - môžete precítiť ako môže vyzerať Vaša budúca stavba :-) 

Výstavba je možná okamžite :-) žiadne čakanie, vybavovanie - všetko je pripravené :-) Už tento rok môže byť Váš sen realitou.

VÝHODY:     

* najväčšia pridaná hodnota tohto pozemku je, že je vybavené stavebné povolenie a dá sa stavať okamžite 

* ak by mal niekto záujem o vybudovanie nehnuteľnosti, tak by pozemky nemusel kupovať a s majiteľmi by mali spoločný investičný projekt, ktorý by sa dal využiť na krátkodobý prenájom a iné aktivity ktoré prostredie ponúka

* v cene s projektovou dokumentáciou

* tým že ide o väčšiu rozlohu pocíti budúci majiteľ maximálnu slobodu a to doslova :-) 

* max. súkromie a pritom cca 2 km od Starej Turej      

* nádherný panoramatický výhľad až na Čachtický hrad

 * okrajom pozemku sa nachádzajú existujúce stromy, ktoré tvoria príjemné zákulisie, z časti sa nachádzajú priamo na pozemku

IS - súčasť projektu a stavebného povolenia:

* povolenie na vybudovanie studne

* povolenie na vedenie NN prípojky ( aktuálne už uzatvorená zmluva o dodávke elektriny)

* povolenie na umiestnenie žumpy

 V okolí mesta Stará Turá v rozsahu približne 10 km sa nachádza MiniFarma vhodné pre malé deti, krásne prostredie - určite odporúčame navštíviť, v meste Stará Turá ( vzdialené cca 2 km od pozemku) je kompletná občianska vybavenosť - cukrárne, bary, reštaurácie, TESCO, BILLA, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostoly, pošta, kultúrny dom, kino, mäsiarstvo, banky, vlaková autobusová stanica........v obci Cetuna sa nachádza Country Saloon Cetuna s vynikajúcou kuchyňou, ďalej lyžiarske stredisko Veľká Javorina, kde je možné v zimnej sezóne sa lyžovať a počas celého roka si posedieť v zrekonštruovanej Holubyho chate. Keď sa dáte opačným smerom je vodná nádrž Dubník  vhodné pre priaznivcov rybolovu. Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 20 km od pozemku.       

Kancelária DOM REALITY s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.