Na predaj vzácny stavebný pozemok priamo v lese v Starej Turej

1€
Rozloha pozemku
734 m3
Priamo v lese
áno
Stavebný
áno
IS
dostupné
Samota
áno
Mám záujem

Na predaj vzácny stavebný pozemok priamo v lese v Starej Turej

1€

Realitná kancelária DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na predaj ojedinelý - ťažko zohnateľný stavebný pozemok priamo v lese. K dispozícii je aj územno plánovacia informácia mesta Stará Turá, v ktorej sa uvádza, že funkčné využitie pozemku je ako: Blok bývania a rekreácie v usadlostiach na kopaniciach. Súčasťou pozemku sú aj majestátne duby a buky. Pôvodne stála na pozemku stodola. Pozemok má oficiálnu prístupovú cestu, nie však udržiavanú. Ideálny je pre špecifického klienta, nakoľko približne 120 m je pozemok vzdialený od asfaltovej komunikácie. 120 m sa prechádza po lesnej ceste v korunách stromov. Ideálne, ak by mal budúci majiteľ terénne auto :-) 

Ide o vyhľadávanú lokalitu pre kľud, les, príjemné prechádzky ( priamo od pozemku je trasa na Veľkú Javorinu lesmi a lúkami :-)) , vhodná lokalita pre priaznivcov cykloturistiky. Od Starej Turej je vzdialený 2,5 km.  Pozemok je o rozlohe 734 m2 .

Poznámka: fotografie sú z letného obdobia pre predstavu akú krásu pozemok ponúka.

Súčasťou fotogalérie sú priložené 3D vizualizácie možnej stavby, ktoré sú osadené priamo na pozemku, ktorý je predmetom tejto ponuky. 

1 x rodinný dom ( alebo rekreačná nehnuteľnosť - kto ako bude využívať)

1 x mobilný dom

CENA DOHODOU

Výhoda pozemku: 

Stanovisko ZSE DIS k možnému napojeniu na elektrinu k pozemku.

Bývanie priamo v lese - pozemok je obklopený lesným porastom. 

Maximálny kontakt s prírodou. 

Stavebné pozemky priamo v lese sú v súčasnej dobe ťažko zohnateľné a vzácne. 

Bratislava cca 110 km od pozemku. Rýchle napojenie na diaľnicu z Nového Mesta nad Váhom, ktoré je od pozemku približne 12 min. autom

Je cca 28 m široký a dlhý 26 m. 

IS: 

* voda - potrebná studňa

* potrebné vybudovať kanalizáciu alebo čističku vody

* Elektrina možné napojenie na stĺp cca 120 m od pozemku

Časť Trávniky je vzdialená približne 2,5 km od Starej Turej - mesto s plnou občianskou vybavenosťou.  Poloha pozemku zabezpečuje súkromie a pohodu. V okolí sa nachádza lyžiarske stredisko Veľká Javorina 18 km od pozemku a vodná nádrž Dubník približne 2 km od pozemku.  Možnosť rybolovu, turistiky, lyžovania v okolitej prírode mesta Stará Turá a Lubina ( na konci pozemku sa spájajú katastre Lubina  a Stará Turá).  

Kancelária Dom Reality 369  s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru pri čo najnižšej možnej úrokovej sadzbe na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností. Vybavíme poistenie nehnuteľnosti.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.