Na predaj vidiecka chalúpka v Starej Turej časť Súš

63 800€
Celková rozloha pozemku
488 m2
Počet miestností
3
Samostatná garáž
áno
Kamenná pivnica
áno
WC + kúpeľňa
áno
Rekonštrukcia strechy
áno
Voda
obecná
Žumpa
áno
Stav
pôvodný
Vykurovanie
sporák na tuhé palivo
Kachle a gamatky
áno
Mám záujem

Na predaj vidiecka chalúpka v Starej Turej časť Súš

63 800€

Realitná kancelária DOM Reality 369  s.r.o. ponúka na predaj útulnú chalúpku s garážou a kamennou pivnicou. Nachádza sa v prekrásnom prostredí s krásnym výhľadom v Starej Turej, časť Súš. Chalúpka je postavená z nepálenej tehly 2 miestnosti + z pálenej tehly vybudovaná obývacia miestnosť kúpeľňa a WC. Prináleží k nej záhrada, v ktorej sa nachádza kurník a chlievik pre prasiatka :-) 

VÝHODY: 

* v cene nehnuteľnosti je i zariadenie a rôzne kuriozity, ktoré sa nachádzajú aktuálne v nej, o ktoré sa majitelia s láskou starali :-)  

* vybudovaná nová priestranná izba z pálenej tehly (cca pred 40 rokmi) + WC a kúpeľňa

* rekonštrukcia strechy - menená betónová strešná krytina (cca pred 30 rokmi)

* zdravé krovy + menené latovanie

* garáž pri chalúpke

* veľmi vzácna kamenná pivnica napr. na uskladnenie ovocia, zeleniny,...

* maximálny kľud ( vzdialenosť od mesta Stará Turá cca 5km )

Do nehnuteľnosti sa vchádza cez presklené návratie, kde sa nachádza i WC. Z návratia je vstup priamo na chodbu domčeka, z ktorej je jeden vstup do veľmi priestrannej kuchyne, kde sa nachádza aj samostatná komora so starým nábytkom - pôsobí to čarovne :-) , z kuchyne sa ďalej prechádza do izby-spálne. Z druhej strany sa cez chodbu prechádza do kúpeľne a ďalej príjemnej obývacej miestnosti. Z chodby je vstup do samostatnej miestnosti, ktorá sa využívala ako dielňa a odkladací priestor. Ďalej sa z návratia  prechádza do kamennej pivnice, garáže a k hospodárskej časti, kde sa nachádza kurník a chlievik pre prasiatka. V prípade, že nový majiteľ nebude mať záujem o ich využitie, dajú sa zhodiť a je možnosť zväčšiť si tak záhradku, ktorú možno využívať na letné posedenia a grilovačky s rodinou a priateľmi. 

Na dvore sa nachádza aj vodovodná šachta. Z dvora sa dá prejsť aj do garáže, ktorá sa nachádza vedľa domčeku. Dom je postavený z pálenej a nepálenej tehly. Podlahy sú betónové + hlina.  Okná a dvere sú pôvodné. Možnosť využívať najlepšie na chalupárčenie, ale i trvalé bývanie.

V tejto lokalite je pri sebe pár domčekov, kde sú susedia spolu ako malá komunita a vzájomne si veľmi dobre vychádzajú a popritom sa nijako neruší ich osobné súkromie.  

Inžinierske siete: 

* Kanalizácia - žumpa 

* Elektrina - 220/380 V 

* Voda - obecná 

* Vykurovanie: sporák na tuhé palivo a elektrické kachle

V okolí je možnosť hubárčenia alebo len relax v krásnom prostredí a kľude. 

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392. 

Súš

Súš je jednou z častí mesta Stará Turá v Trenčianskom kraji. Ide o osídlenie v údolí Súšarského potoka, ktorý spadá južným smerom z masívu Veľkej Javoriny k severnému okraju mesta Stará Turá. Na západe ho ohraničuje dolina Topoleckej, susedstvom na východe je pramenná časť doliny Kamečnice s kopaničiarskymi sídlami obce Lubina. 

Osídlenie má typický kopaničiarsky charakter, okolitá krajina spĺňa poľnohospodársku, lesohospodársku a rekreačno-oddychovú funkciu.Celkový počet stálych obyvateľov dosahuje niekoľko desiatok. 

Hlavná asfaltová komunikácia vychádza z mesta Stará Turá a vedie dnom doliny až k jej hornej časti. Hromadnú dopravu zabezpečuje pravidelný ale málo frekventovaný autobusový spoj.