Na predaj 6 ks garáží s vrátnicou v Starej Turej

74 400€
Počet garáží
6 ks
Vrátnica
1 ks - 39 m2
Pozemok spolu
1.067,5 m2
Elektrina
áno
Voda
možnosť napojiť sa
Kanalizácia
možnosť napojiť sa
Plyn
možnosť napojiť sa
Mám záujem

Na predaj 6 ks garáží s vrátnicou v Starej Turej

74 400€

Realitná kancelária DOM Reality  s.r.o. ponúka na predaj veľmi zaujímavý komerčný objekt, ktorý poskytuje viacúčelové využite a to  napr. skladové priestory, výrobné haly, vhodné pre autoservis, stolársku dielňu a podobne. Nachádza sa v Starej Turej v časti bývalej tehelne na Tehelnej ulici, aktuálne priemyselný park. Celková rozloha pozemku je 1.067,5 m2. Súčasťou objektu je veľká hala so 6 veľkými bránami ( prejdú aj veľké nákladné autá) + vrátnica s dvomi miestnosťami, každá so samostatným vchodom. Objekt je z časti predelený priečkami ostatný priestor je otvorený.  

Trhová hodnota uvedenej ponuky sa pohybuje v cene 130.000 EUR - ide o veľmi zaujímavú investičnú príležitosť. 

TIP:  pre odvážnych a tých, ktorí majú predstavivosť je tento objekt ideálny na zrealizovanie vlastného biznisu, z časti môže nový majiteľ prevádzkovať napr. autoservis a druhú časť budovy môže prenajímať za účelom pasívneho príjmu.  Vrátnicu je možné využiť ako kancelárske priestory a bufet ( ktorý sa v areáli aktuálne nenachádza a určite by ho mnohí uvítali).

BUDOVA  A: 

6 ks garáží  + vrátnica o rozlohe 39 m2

* výhodou tejto ponuky je, že ku garážam prináleží aj zánovná vrátnica s novými plastovými oknami, dverami, nová fasáda a strecha ( kúrenie elektr. kachľami )

* podlahy betónové 

* materiál tehla/ kváder 

* strecha plechová 

* zastavaná plocha 313 m2 

* niektoré časti sú predelené priečkami, niektoré časti sú priechodné medzi garážami - vznikla obrovská otvorená hala/ sklad 

IS:  

* elektrina v objekte - áno 220/380V  

* voda mestská - možnosť napojenia 

* kanalizácia mestská, možnosť napojenia  

* plyn, možnosť napojenia 

POZNÁMKA: uvedené garáže sa nachádzajú v komplexe stavebnej firmy. Celý komplex je oplotený a funkčný. Uvedené garáže sa odčlenili novým GP ako samostatný celok. V prípade záujmu o väčší pozemok alebo iné budovy- dohoda možná. 

Celý objekt je oplotený - vstup z oboch strán.

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike. Vybavíme poistenie nehnuteľnosti.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.