Na predaj vidiecky domček s garážou v Kostolnom

54 300€
Celková rozloha
741 m2
Záhrada
594 m2
V cene
garáž o rozlohe 42 m2
Nová strecha
áno
V cene zariadenie
áno
Slnečný pozemok
áno
Voda
obecná
Elektrina
220/380V
Plyn
možnosť napojenia
Kanalizácia
nie je
Mám záujem

Na predaj vidiecky domček s garážou v Kostolnom

54 300€

DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na predaj útulný a príjemne pôsobiaci vidiecky domček v obci Kostolné, okres Myjava. K domu prináleží murovaná samostatne stojaca garáž s montážnou jamou. Dvor a záhrada poskytujú súkromie. Celková rozloha pozemku je 741 m2.

Výhody chalúpky:  

* V cene nehnuteľnosti je i niektorý hnuteľný majetok - záleží na požiadavke budúceho majiteľa a predávajúceho. 

* Ideálne na víkendy pre ľudí, ktorí žijú v rušnom prostredí....alebo majú malé deti a chcú tráviť s nimi čas na vidieku a odovzdať im čaro a tradície našich predkov, ktoré v meste nemôžu získať :-) ale samozrejme vhodné aj na trvalé bývanie

* Kúpeľňa

* V cene je murovaná garáž s montážnou jamou

* Nová strecha

* Betónové podlahy

* Možné využívať okamžite

* Kľud

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, ale udržiavaná a príjemne pôsobiaca :-)  V prípade využívania na chalupárčenie nie je potrebná skoro žiadna rekonštrukcia. Skladá z 2 obytných miestností, kuchyne, chodbičky, kúpeľne s vaňou a drevárničky - kde je v prípade záujmu nového majiteľa možnosť dobudovať podkrovnú izbu Podlahy sú betónové. Okná a dvere sú pôvodné drevné. Základy domu sú z pálenej a nepálenej tehly. 

Domček prešiel v roku 2010 čiastočnou rekonštrukciou kedy bola robená nová plechová strecha, potiahnutá parafólia, niektoré krovy boli menené za nové ostatné zostali pôvodné v zachovalom stave, nové strešné laty a bol  vystavaný nový komín.

K nehnuteľnosti prináleží i murovaná garáž o rozlohe 42 m2 s betónovou podlahou a montážnou jamou.  

Záhrada je o rozlohe 594 m2. V záhradke sú vysadené ovocné stromy  jabloň, slivky..... Nehnuteľnosť ocenia najmä Tí, ktorí majú malé deti a chcú využiť napríklad prázdninový čas na kopaniciach " s opekačkou, grilovačkou " a všetkou tou atmosférou, ktorú vedia vyčarovať jedine kopanice a nehnuteľnosti, ktoré ešte " dýchajú" spomienkou dávnejších čias :-)  

Okolie zabezpečuje nespočetné možnosti turistiky, hubárčenia, kúsok vodná nádrž Dubník, lyžiarske stredisko Veľká Javorina, mesto Stará Turá s kompletnou občianskou vybavenosťou

Inžinierske siete: 

* elektrina - 220/380V

* bojler na ohrev vody v kúpeľni - nefunkčný

* voda - obecná

* plyn - v prípade záujmu možnosť napojenia - v obci sa plyn nachádza

* kúrenie - tuhé palivo ( alebo elektrické radiátory)

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Myjava

Myjava je okresné mesto, ktoré sa nachádza v západnej časti Trenčianskeho kraja, 50 km od krajského mesta Trenčín.

V meste sa nachádza autobusová a vlaková stanica. Námestie mesta prešlo krásnou inováciou a pôsobí veľmi moderne. V meste sa nachádza viacero bánk, obchodné domy LIDL, BILLA, TESCO. 

V centre mesta je umiestnený hotel Štefánik, ktorý určite stojí za návštevu, buď reštaurácie, ubytovania alebo wellness. V meste sa nachádzajú aj priemyselné parky a výroba rozmanitého zamerania. 

Na okraji mesta je umiestnená NEMOCNICA s poliklinikou. Pre milovníkov plávania je k dispozícii krytá plaváreň a vonkajší bazén. 

Myjava je známa Folklórnymi slávnosťami, ktoré sa každoročne v meste konajú.Počet obyvateľov je približne 13000. V meste je veľa príjemných kaviarní, obchodíkov a reštaurácii. 

" Mesto má osobitý ráz, nezameniteľnú históriu a viacero špecifických čŕt, jedinečných v celoslovenskom meradle.Na úvod treba poznamenať, že rozvoj mesta Myjavy, ešte korektnejšie ako pri iných mestách podobnej veľkosti na Slovensku, nemôžeme oddeľovať od vývoja jej okolia, vidieckeho zázemia. Práve tento vidiecky priestor dáva regiónu a následne mestu Myjava ako jeho prirodzenému centru, nezameniteľnú pečať. Tento vidiecky priestor kopaničiarskeho charakteru úzko súvisí s prírodnými podmienkami tejto oblasti. Myjavská pahorkatina tvorí v podstate medzihorie medzi chrbtami Malých a Bielych Karpát. Má charakter nevysokých, avšak značne rozčlenených pahorkov, kde absentujú výraznejšie údolia a chrbty. Tieto prírodné danosti, okrem iných faktorov, výrazným spôsobom ovplyvnili osídlenie tohto priestoru, ktoré dostalo rozptýlený charakter. Ako áno, ako nie, aj v priestore s rozptýleným charakterom osídlenia sa časom utvorí prirodzené centrum, kde sa koncentrujú činnosti a služby regionálneho významu. Práve takýmto centrom sa stala Myjava."

Kostolné

Obec Kostolné leží vo východnej časti Myjavskej pahorkatiny v dolinke potoka Kostolník medzi Malými Karpatami a Bielymi Karpatami.

História:

V lokalite obce Kostolné bolo odkryté žiarové pohrebisko lužickej kultúry z mladšej doby bronzovej. Prvá písomná zmienka o tejto obci pochádza z roku 1392, kedy kráľ Žigmund daroval Čachtické panstvo spolu s 20 dedinami, medzi nimi i Kostolné (Koztolna), Ctiborovi zo Ctiboríc. 

Pamiatky:

- Evanjelický kostol

V obci sa nachádza široká občianska vybavenosť a to:

- materská škola

- základná škola

- obecný úrad

- obecná knižnica

- COOP Jednota potraviny

- reštaurácia

- zdravotné stredisko

- pošta