Na predaj reštaurácia a ubytovňa SALAŠ

230 000€
Stav
pôvodný
V roku 2010
zrekonštruované WC
Pozemok
1669 m2
počet podlaží
3
Počet ubyt. jednotiek
6
Terasa
áno
Balkón
7
Banketová hala
áno
Výčap s posedením
2 x
Sklad
áno
Kuchyňa
áno ( nezariadená)
WC
5 x
Sprcha
1 x
Garáž
áno
Parkovacie státie
áno väčší počet
Voda
mestská
Kanalizácia
mestská
Elektrina
áno
Plyn
áno
Mám záujem

Na predaj reštaurácia a ubytovňa SALAŠ

230 000€

Ponúkame na predaj zaujímavú investičnú príležitosť ubytovňu SALAŠ priamo v Starej Turej - pritom v tichom a príjemnom prostredí. Nehnuteľnosť si hľadá nového šikovného majiteľa, ktorý vie z tejto aktuálne sa nevyužívajúcej nehnuteľnosti vytvoriť miesto na oddych, ubytovanie, reštauráciu, možnosť usporadúvať svadby, kary, oslavy, vybudovanie baru, prípadne wellness - nie len ubytovaní hostia, ale i občania mesta Stará Turá by určite uvítali miesto na oddych v podobe SPA, ktoré sa tu aktuálne nenachádza. Rozloha pozemku je 1669 m2.

Nehnuteľnosť si vyžaduje rozsiahlu rekonštrukciu. Využíva sa aktuálne len časť a to pohostinstvo - výčap s veľkou terasou nachádzajúci sa na 1 nadzemnom podlaží budovy. Všetko ostatné nebolo roky v prevádzke.

Rýchle napojenie na diaľnicu smer Bratislava / Žilina cca 12 min autom.

Nehnuteľnosť sa skladá:

* 1 nadzemné podlažie:

- miestnosť, kde bola pôvodne kuchyňa

- výčap - pohostinstvo

- skladové priestory

- kancelária

- WC - dámske / pánske - začala v roku 2010 prebiehať rekonštrukciou, neboli však       dokončené

* 2 nadzemné podlažie:

- veľká terasa ( krytá)  

- pohostinstvo - výčap s posedením

- chodby

- WC dámske 2 x, umývadlá 2 x ( zrekonštruované v roku 2010)

- WC pánske 1 x , pisoár 5 x, umývadlo 1 x ( zrekonštruované v roku 2010)

- veľká banketová miestnosť ( nachádzajú sa v nej dlho nepoužívané biliardové          stoly)

* 3 nadzemné podlažie:

- ubytovacie jednotky v počte 6 samostatných izieb ( 4 x väčšie, 2 x menšie)

- každá izba má balkón

- na chodbe spoločné WC ( pánske aj dámske) a sprcha 

- dlhá chodba s balkónom

Všetko zariadenie a stav je pôvodné. 

Materiál:

- pálená tehla, kváder a drevo

Nehnuteľnosť je z časti oplotená. Zo zadnej časti k budove prináleží aj časť lesíka - porastu. 

V cene nehnuteľnosti je garáž a parkovacie státie pre väčší počet motorových vozidiel.

Inžinierske siete:

- elektrina 220 V/ 380 V

- mestská kanalizácia

- mestský vodovod

- plyn

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

0902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.