Na predaj pozemok s nádherným výhľadom obec Papraď

6 800€
Rozloha
1985 m2
Rovinatý
áno
Výhľad
áno
Polosamota
áno
Prístupová komunikácia
áno asfaltová
IS
dostupné
Stromový porast
okrajovo od cesty
Mám záujem

Na predaj pozemok s nádherným výhľadom obec Papraď

6 800€

Naša realitná kancelária DOM Reality 369 s.r.o. ponúka na predaj krásny pozemok na polosamote, ktorý je okrajom lemovaný zeleným porastom a má nádherný výhľad na okolitú prírodu. Nachádza sa v Starej Turej časť Papraď.  Je o rozlohe 1.985 m2. 

VÝHODY: 

* väčšia rozloha 1.985 m2

* výborná cena

* nádherný výhľad

* polosamota ( v dnešnej dobe ocení snáď každý, kto chce tráviť čas v prírode a bez kontaktu s ľuďmi)

* kúsok od parcele sa nachádza stĺp elektric. vedenia

* v obci je obecný vodovod - potrebné zistiť možné napojenie

* veľa možností na využitie voľného času: včelárstvo, vybudovanie sadu, turistika, meditácie, jóga, zber liečivých byliniek, hubárčenie v okolitých lesoch, stanovanie, ideálne na piknik, relax.......kúsok k vodnej nádrži Dubník

* možnosť využitia na menší mobilný príbytok  alebo malú záhradnú chatku ( v danej lokalite nie je aktuálne možná výstavba rodinného domu - možno časom)

* parcela je lemovaná od prístupovej komunikácie  nádherným stromovým porastom

* pozemok je umiestnený pri ceste, ktorá je asfaltová, celoročne udržiavaná

Pozemok je určený pre milovníkov prírody a maximálneho súkromia nakoľko ide o pozemok, ktorý sa nachádza v okrajovej časti obce, kde je príroda ešte " nedotknutá". 

Je v rozmere cca 8 m šírka a 223 m dĺžka.

Poznámka: 

vo fotogalérii sú vložené návrhy 3D vizualizácie - umiestnenie malej chatky priamo na pozemku :-)

V obci Papraď sa nachádza vlaková a autobusová zastávka. Občerstviť sa môžete v pohostinstve, ktoré sa nachádza v strede obce.

Pozemok je rovinatý a slnečný. Pozemok je určený hlavne pre ľudí, ktorí vyhľadávajú oddych mimo mesta, hľadajú ticho, relax, romantiku a súkromie. V okolí sú krásne lesy vhodné na hubárčenie, turistiku....... 

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.