Na predaj pozemok so stavebným povolením na RD. Stará Turá - Černochov Vrch

79 900€
Celková rozloha
1093 m2
Stavebné povolenie
áno
Počet miestnosti v SP
3
Rozloha RD
123 m2
Mám záujem

Na predaj pozemok so stavebným povolením na RD. Stará Turá - Černochov Vrch

79 900€

Realitná kancelária DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj v peknom prostredí obce Černochov Vrch pozemok s právoplatným stavebným povolením a projektom. V prílohe prikladáme 3D vizualizáciu osadenie RD priamo na pozemku, aby mal budúci majiteľ predstavu ako môže nová stavba vyzerať ( v časti 3D vizualizácie je priložený nákres projektovaného RD). Nový rodinný dom má navrhnutú zastavanú plochu objektu 148, 4 m2, úžitková plocha RD 123,45 m2, obstavaný priestor stavby 320,97 m2. Ide o 3 izbový rodinný dom. 

Výhody nehnuteľnosti:    

* ako najväčšiu výhodu uvádzame, že nový majiteľ môže okamžite stavať svoj vytúžený dom, súčasťou tohto pozemku je aj stavebné povolenie a projekt na krásny rodinný dom ( žiadne vybavovačky, dlhé čakanie, platenie , stresy s úradmi :-) pôvodný majiteľ všetko vybavil)

* umiestnenie nehnuteľnosti v príjemnej časti obce Černochov Vrch  

* v prípade záujmu možnosť dokúpiť susedné parcele a nehnuteľnosti ( viď ponuku RK) 

Inžinierske siete:  

* elektrina - stĺp na pozemku

* voda - obecný vodovod v ceste ( 3 m od pozemku)

* kanalizácia - potrebné vybudovať septik 

* plyn - nie . 

Okolie ponúka veľké množstvo využitia danej lokality: 

* kúsok vodná nádrž Dubník - rybolov, plávanie - 2 km od nehnuteľnosti 

* Aeoroclub Senica - športové letectvo, tandemové skoky padákom - 33 km od nehnuteľnosti 

* Skiland Stará Myjava - lyžiarske stredisko - 12 km od nehnuteľnosti 

* Penati Golf Resort - Šajdíkove Humence - Senica - golfové ihrisko - 33 km od nehnuteľnosti 

* Jazdecký klub  - jazda na koni 

* Športoviská v Starej Turej - 2 km : plaváreň, mestská športová hala, kolkáreň, tenisový klub, futbalový štadión..... 

* Violet Hill v Poriadí, 5 km od pozemku - levanduľová farma 

* Rozprávkový dom - Jablonka 4 km 

Napojenie na diaľnicu smer Bratislava/ Žilina 10 min.  

Poznámka: pred kúpou aktuálny majiteľ zabezpečí nový geometrický plán na jeho náklady. V projekte je uvedené, že ide o rekreačnú chatu, ale uvedený stav je zmenený na RD. Na pozemku sa nachádza pálená tehla z pôvodnej stavby - po dohode s majiteľom možnosť odpredať. 

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Vodná nádrž Dubník

Vodná nádrž Dubník je vzdialená asi 2 km od mesta Stará Turá. Vodná nádrž je postavená v malebnom údolí na toku potoka Kostelník. V podstate ide o dve nádrže – Dubník I a Dubník II, resp. nový a starý Dubník. Starý Dubník je položený nižšie. Nádrž je špeciálna aj tým, že v jej strede obmýva brehy aj malého romantického ostrovčeka. 

Ideálne prostredie pri milovníkov prírody, hubárčenia, rybolovu, turistiky a plávania. Vhodné aj pre priaznivcov behu, v zime korčuľovania a pod.. 

Vodná nádrž je aj obľúbenou rybárskou lokalitou a pravidelne sa tu organizujú rybárske preteky. 

Aktuálne sa rekonštruuje pôvodný hotel SANUS - ktorý bol postavený v roku 1985 ( rozloha pozemku 10.340 m2). Investor pripravuje rekonštrukciu so zámerom vybudovať moderný kongresový hotel a školiace stredisko 21. storočia, s kvalitnou audio-vizuálnou technikou, väčším počtom kongresových sál a so službami porovnateľnými so špičkovými zahraničnými kongresovými hotelmi.

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392.