Na predaj 4 izbový RD v Starej Turej, časť Trávniky

179 900€
Celková rozloha
1146 m2
Úžitková plocha
148 m2
Nová strecha
áno
Komplet. rekonštrukcia
áno
Garáž
áno
Záhrada
áno
Poloha
TOP lokalita
Počet miestností
4+1
Prevádzkové náklady
veľmi nízke
Voda
Studňa 50 m nová
V cene
so zariadením
Podlažia
2
Žumpa
áno
Mám záujem

Na predaj 4 izbový RD v Starej Turej, časť Trávniky

179 900€

DOM Reality s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti mesta Stará Turá - Trávniky. Úžitková plocha RD je 148 m2. Celkovo pozemky spolu 1146 m2. Táto nehnuteľnosť bola postavená v 90. rokoch. V rokoch 2007 - 2010 prebehla celková rekonštrukcia nehnuteľnosti vrátane novej sedlovej strechy. Rodinný dom je moderne navrhnutý  s nadčasovým dispozičným riešením. K domu prináleží krásna a udržiavaná záhrada s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.  V záhrade sa nachádzajú ihličnany a novo vysadené ovocné stromy. 

Výhody nehnuteľnosti:   

* slnečný pozemok   

* nízke prevádzkové náklady ( elektrina aktuálne 37 EUR + tuhé palivo podľa spotreby)

* v cene nehnuteľnosti aj všetok hnuteľný majetok

* nová vŕtaná studňa 50 m

* nová strecha

* nehnuteľnosť je udržiavaná

* okolie zabezpečuje nespočetné možnosti turistiky, hubárčenia  

* príroda v okolí je naozaj úžasná :-)   

* v cene s tuhým palivom ( brikety a uhlie)

Rodinný dom sa skladá:   

* zo suterénu: kde sa nachádza garáž s automatickou garážovou bránou, veľká práčovňa, kotolňa a miestnosť na tuhé palivo

prvé poschodie: vstupná priestranná predsieň, samostatné WC s umývadlom, zánovná kuchyňa ( v cene s umývačkou riadu a zánovnou chladničkou) spojená s jedálňou, špajza, obývacia miestnosť

* druhé poschodie: 3 obytné priestranné a slnečné miestnosti, schodisko s predsieňou, moderná kúpelňa s vaňou + WC, samostatná miestnosť, ktorú možno využívať ako šatník, z ktorej je vstup na povalu, kde je možné v prípade záujmu vybudovať ďalšie obytné miestnosti

Inžinierske siete:   

* elektrina -  medené rozvody, 220/380V 

* voda - studňa 50 m vŕtaná

* kanalizácia -  žumpa  

* plyn - v obci nie je  

* kúrenie centrálné - na tuhé palivo 

Materiál: kváder + tehla

Kancelária Dom Reality s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti, v prípade potreby pre kupujúceho vybavíme financovanie hypotekárneho úveru na kúpu uvedenej ponuky. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatok spojený s overovaním pravosti podpisov na kúpnych zmluvách.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Veľká Javorina

Veľká Javorina (969,8 m n. m.) je najvyšší vrch pohoria Biele Karpaty, nachádza sa v jeho juhozápadnejčasti.VeľkouJavorinou prebieha štátna hranica medzi Slovenskom a Českom. Dané územie výrazne podlieha ľudským zásahom. Na vrchole stojí vysielač Veľká Javorina, zdolín sem smeruje asfaltová komunikácia – rovnako z moravskej ako aj slovenskej strany.  

Veľká Javorina je aj vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Vleky sú postavené najmä naslovenskej strane. Na slovenskej strane stojí aj viacero súkromných chát rovnako ako aj najznámejšia a verejnosti prístupná – Holubyho chata

Veľká Javorina je od dávna považovaná za jeden zo symbolov svedčiacich o dobrých vzťahoch medzi Čechmi a Slovákmi o čom svedčí i kameň na vrchole Javoriny s nápisom: „Tu bratia vždy sa stretať budú.“ Každoročným letným podujatím sú na vrchole Javoriny Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov. Tieto slávnosti nadväzujú na tradície, ktoré zaviedli ešte naši predkovia – Štúrovci,ktorí sa tu stretávali s osvietencami z Moravy a Čiech.  

Stará Turá

Stará Turá je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom 12 km. 10 min cesty autom na diaľnicu smer Nové Mesto nad Váhom - BA alebo smer Žilina. Od mesta Myjava je vzdialená 12 km.  

Občianska vybavenosť mesta:  

Potraviny: TESCO, BILLA, COOP Jednota, ... 

Banky: SLSP a.s., VÚB, a.s.,  

Poliklinika, ZŠ, MŠ, SOŠ Stará Turá, Umelecká škola, Dom kultúry Javorina,  

Pre viac info: https://www.staratura.sk/firmy-a-sluzby/ 

Turistické zaujímavosti a kam ísť v okolí Starej Turej:

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/stara-turaZákladné údaje o meste Stará Turá:Leží na slovensko - českom pohraničí, v podjavorinskej oblasti s charakteristickým kopaničiarskym osídlením. Na S mesto lemuje hrebeň Bielych Karpát s najvyšším vrchom Veľká Javorina (969,8 m n. m.), na J výbežky Malých Karpát.  Chotár je zalesnený prevažne listnatými lesmi, predovšetkým bukom. Podnebie má mierne. História, kultúra, školstvo Poddanská obec čachtického panstva sa výrazne rozvíjala od druhej polovice 15. stor. Prvá písomná zmienka o Starej Turej je z roku 1392. 

Súš

Súš je jednou z častí mesta Stará Turá v Trenčianskom kraji. Ide o osídlenie v údolí Súšarského potoka, ktorý spadá južným smerom z masívu Veľkej Javoriny k severnému okraju mesta Stará Turá. Na západe ho ohraničuje dolina Topoleckej, susedstvom na východe je pramenná časť doliny Kamečnice s kopaničiarskymi sídlami obce Lubina. 

Osídlenie má typický kopaničiarsky charakter, okolitá krajina spĺňa poľnohospodársku, lesohospodársku a rekreačno-oddychovú funkciu.Celkový počet stálych obyvateľov dosahuje niekoľko desiatok. 

Hlavná asfaltová komunikácia vychádza z mesta Stará Turá a vedie dnom doliny až k jej hornej časti. Hromadnú dopravu zabezpečuje pravidelný ale málo frekventovaný autobusový spoj.