Na predaj stavebný pozemok v Hrachovišti

29 900€
Celková rozloha
1244 m2
Oplotený
áno
Svahovitý
áno
Výhľad
na horu a okolie
Elektrina
stĺp tesne pri pozemku
Plyn
tesne pri pozemku
Voda obecná
tesne pri pozemku
Kanalizácia
nie
Mám záujem

Na predaj stavebný pozemok v Hrachovišti

29 900€

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 1.244 m2, ktorý  ponúka budúcemu majiteľovi príjemný výhľad na horu. Orientovaný je na V/J. Nachádza sa v obci Hrachovište. Pozemok je svahovitý s prístupovou asfaltovou komunikáciou celoročne udržiavanou. Z pozemku  je krásny panoramatický výhľad na hory, za pozemkom sa taktiež nachádza les.  Šírka pozemku je 20 m a dĺžka 65 m.    

VÝHODY:    

* obec Hrachovište sa nachádza v Čachtických vrchoch    

* pozemok je oplotený

* voda na pozemku

* elektrina, obecný vodovod a plyn hneď pri pozemku - veľká výhoda, stačí sa len napojiť na uvedené siete

* pozemok je stavebný       

* v aktuálnej situácii výhodné na využitie aj ako záhrada s vybudovaním chatky za účelom oddychu a relaxácie mimo mesta, v budúcnosti trvalé bývanie   

Pre lepšiu predstavivosť vo fotogalérii prikladáme 3D vizualizáciu možnej výstavby rodinného domu osadeného priamo na pozemku a rekreačnej chatky. 

Ak by ste mali záujem o podobný alebo iný druh rodinného domu - vieme Vám odporučiť stavebnú firmu, ktorá Vám premení Vašu túžbu na realitu :-)  

Ideálny pozemok aj pre prívržencov turistiky, hubárčenia a pod., okolie: Čachtické Karpaty je geomorfologický podcelok Malých Karpát a zaberá severnú časť pohoria. Najvyšší bod sú 588 m n. m. vysoké Salášky.

IS:     

* voda - obecná   

* plyn - pri pozemku stačí sa pripojiť    

* elektrina - stĺp hneď pri pozemku stačí sa napojiť

* kanalizácia - v obci nie je, potrebné vybudovať žumpu

V obci Hrachovište sa nachádzajú potraviny PT Univerzál a kúsok od pozemku nové potraviny COOP Jednota. Ďalej pohostinstvo, kostol, zariadenie pre seniorov, vlaková stanica a autobusová zastávka. 

Napojenie na diaľnicu smer BA / Žilina je približne 15 km od pozemku.     

Kancelária Dom Reality 369 s.r.o. Vám zabezpečí bezstarostné vybavenie celého obchodu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv a potrebný právny servis spojený s ponukou nehnuteľnosti. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie pravosti podpisov na matričnom úrade.

3D vizualizácie

Vizualizácia interiérov/exteriérov je spôsob, ktorým klientom môžeme ukázať budúcnosť a teda to, ako bude ich vysnívaný domov vyzerať po rekonštrukcii alebo výstavbe podľa ich predstáv.

Zaujala Vás táto ponuka? Zavolajte nám ihneď.

Mgr. Alena Klimáčková, Rsc.

Neváhajte ma kontaktovať.
Vždy som tu pre svojich klientov.

+421 902 477 029

Hrachovište

Hrachovište je malebná obec, ktorá sa rozkladá v juhovýchodnom cípe Myjavskej pahorkatiny a v Čachtických vrchoch, neďaleko úpätia Malých Karpát, v doline na sútoku potokov Jablonky a Turanky.

Prvýkrát sa písomne spomína r. 1392 pod názvom Hrachowich v súpise majetkov čachtického panstva. Obyvateľstvo sa zaoberalo poľnohospodárstvom, prekvitalo tu košikárstvo. 

Dnes má obec katastrálny výmer 921 ha a 712 obyvateľov.

V obci sa nachádza:

- potraviny Coop Jednota

- potraviny PT Univerzál

- hostinec

- krčma

- obecná knižnica

- obecný úrad

Pamiatky:

- Rímskokatolícky kostol Navštívenia Panny Márie

Kúsok od obce sa nachádza i povestný Čachtický hrad. Známy je i v cudzine. Preslávila ho jeho hradná pani Alžbeta Bátoriová, ktorá žila pred takmer 400 rokmi. Skántrila mnoho dievčat, najmä mladé. Nikto nevedel pochopť, kde sa v nej nabrala toľká zlosť a krutosť. Mladá Alžbeta bola veľká krásavica, ale panovačná a zlá. Čim bola staršia, tým bola horšia. Ešte dlho po jej smrti sa ľudia hradu vyhýbali. Báli sa, že tam krvavá hradná pani straší.

Obec sa nachádza 15km od Nového Mesta nad Váhom, kde je kompletná občianska vybavenosť.